Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » Sherif 16:04
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04

 Dzisiaj przeczytano
 87197 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Marka Mirai - z czym to sie je? , Tomasz 19/02/08 16:20
Ceny maja panowie z Mirai tak niskie, ze przebijaja konkurencje od zadola, poprzez jelita, serce na przelyku konczac.
Jak z jakoscia tego scierwa, jesli juz znajduje jakies opinie w intenecie to zazwyczaj pozytywne.

Demo, jak tam Twoj LCD - pisales ze kupiles Mirai'a wlasnie - nadal zadowolony?

https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

  1. zobacz tu: , LuHash 19/02/08 17:31
    hdtvpolska.pl
    zaloz sobie konto i tam masz dosc dlugie arty i testy w tym mirai;)

    tu bi? or nat tu bi?
    dat iz de kłeszczon!

  2. Łooo , , , 20/02/08 21:17
    Mirai DTL-742E600 - tego biore!
    Nawet dostał w magazynie "Kino domowe" ocenę 5/5.
    42" FullHD za 3600zł to jest coś.

    * , , *

    1. Z drugiej strony , , , 20/02/08 22:43
      w instrukcji jak byk stoi:

      HD capable inputs accept the following HD video formats:
      - 1280x720 progressive (720p)
      - 1920x1080 interlaced (1080i)

      :-(

      * , , *

      1. czytalem duzo i obsluguje fullHD , biEski 21/02/08 13:53
        na componencie i na hdmi wiec jest ok
        istrukcja moze byc stara jakas

        1. Ale to jest FullHD , , , 21/02/08 15:32
          tyle, że z przeplotem = 25fps.
          Mam nadzieję, że instrukcja się myli, a Ty masz racje :-)
          Poza tym, jako monitor rewelka.

          * , , *

          1. no kurde wlasnie nie wiem co o tym sadzic , biEski 21/02/08 15:50
            wszedzie na forach pisza ze jest niezly, w ogole bajera TV
            a znalazlem gdzies recke i srednio wypada
            http://translate.google.com/...p;hl=en&ie=UTF8

          2. no chyba ja sie myle :( , biEski 21/02/08 15:53
            szkoda bo gdyby nie to chyba bym se kupil :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL