Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 17:27
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04

 Dzisiaj przeczytano
 94438 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy TP SA ma obecnie jakieś problemy z łączami? , DmK 19/02/08 22:08
chodzi mi o ogólnopolski problem, a nie lokalnie. Firma z którą moja współpracuje powołuje się na coś takiego i jestem ciekaw czy są gdzieś jakieś oficjalne informacje.

  1. .:. , Shneider 19/02/08 22:11
    http://www.tp.pl/...6D633D19E60F9D682A6F9.portal06

    http://usenet.gazeta.pl/...=pl.internet.komunikaty

    http://groups.google.pl/...omunikaty/topics?lnk=sg

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. dzięki za stronki , DmK 19/02/08 22:16
      ale z tego co patrze nie informują o jakimś ogólnopolskim problemie....

      1. .:. , Shneider 19/02/08 22:56
        jak nie pisze to masz 2 mozliwosci.

        zadzwonic do tepsy, zwykle nie ma problemu z uzyskaniem informacji.
        a dwa to rzucic haslo na grupy :)

        .:: Live at Trance Energy ::.

  2. ma ma ma kurna ma u mnie ma , Robak 19/02/08 23:11
    czy nie pisałem już, że ma.

    1. u ciebie , PIvO 19/02/08 23:35
      to ma zawsze!!!

      [A kiedy odetna siec]
      [Przestane istniec]
      [mail: p1vo@o2.pl]

    2. a wlasnie Robak , PIvO 19/02/08 23:42
      slyszalem ze na sparze pclab spral wam tylek :D.....

      [A kiedy odetna siec]
      [Przestane istniec]
      [mail: p1vo@o2.pl]

      1. tak to źle słyszałeś ;-) , Robak 19/02/08 23:58
        gramy z zasadami 4v4 a tu atakujesz i przed nosem masz czołg albo wpadasz na minke i dobijają hyperblasterem. Mimo to my wygraliśmy w ciągu 5 minut oni nie dali rady w 20 ;-).

        Dzwonie na infolinie i facet mówi, że są problemy bo modernizują sieć. Na pytnie kidy skończą odpowiadają któryś raz z koleji za tydzień. A zamiast lepiej jest cały czas gorzej. Jak się wnerwie to bez neta zostane. W Trzebnicy mają takie problemy z neo, że nawet nowych zleceń nie przyjmują dlatgo ja w ten zapowiedziany tydzień tak wierze. A gggg musiałem się wyżalić.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL