Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49

 Dzisiaj przeczytano
 18967 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Foto - Sony A200 - opinie , eric 28/02/08 13:14
Sony Alpha A200 KIT z ob. 18-70mm + ob. 75-300mm
mam zamiar nabyć coś takiego cena ok 2,5k
Proszę o opinie jeżeli takowe posiadacie.

  1. nie taki zły , kubazzz 28/02/08 13:15
    zestaw.

    SM-S908

  2. hmm , akustyk 28/02/08 14:45
    jak chcesz tanio, to mozesz wziac.

    jak chcesz dobrze... to nie bierz. sam korpus moze byc, ale te dwa sloiki co do niego daja, to do kiszenia ogorkow lepsze niz robienia zdjec :)

    http://akustyk.magma-net.pl

    1. Jakieś propozycje? , eric 29/02/08 06:47
      Powiem szczerze, że jestem lekko zielony w temacie. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

      1. Moze lepiej , Rand 29/02/08 09:35
        Nikon D60? Calkiem niezle oceny zebral..
        Pentax K10D stanial mocno, a jest to doskonale body..
        Zdecyduj sie na jakis system:) W sonolte bym sie nie pchał.

        Faster, faster! We're heading
        towards total disaster!

        1. hmm , akustyk 29/02/08 10:29
          D60 to przemalowane D40x. a jesli nie widac roznicy, to po co przeplacac :)

          a Sonolta... wbrew pozorom, zaczyna coraz powazniej wygladac

          http://akustyk.magma-net.pl

          1. Nie do konca d40x.. , Rand 29/02/08 12:00
            A roznica w cenie jest niewielka.

            Faster, faster! We're heading
            towards total disaster!

            1. hmm , akustyk 29/02/08 14:18
              co __istotnego__ z punktu widzenia fotografowania jest w D60? :)

              http://akustyk.magma-net.pl

  3. ups , Rand 29/02/08 16:04
    Zwracam honor, faktycznie prawie to samo..
    Ale d40x juz nie ma, a ten model jako entry dslr chyba jest dobry..

    Faster, faster! We're heading
    towards total disaster!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL