Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 38623 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zaraz oszaleje. Kojarzenie plików z konkretnymi programami. Chcę foobara a włącza się WMP , Auror 2/03/08 22:09
Vista Basic Home PL.
Wchodzę w panel, programy domyślne,szukam *.mp3 i wybieram jako program domyślny foobar2000. Restart. Wchodzę w katalog z mp3, zaznaczam wszystko, cisnę Enter .... i k#$!@ odpala się Windows Media Player.
Próbowałem ten szajs odinstalować ale oczywiście nie ma go na liście dodaj/usuń.

Help mi

portnicki.com
+++++++++++++
portnicki@gmail.com

  1. a ptaszka zaznaczyłeś ? , Robak 2/03/08 22:19
    123

    1. ptaszek na stałe odhaczony, nieaktywny , Auror 2/03/08 22:24
      http://b.imagehost.org/0187/foobar.jpg

      portnicki.com
      +++++++++++++
      portnicki@gmail.com

  2. to dziwne , Robak 2/03/08 22:27
    a w foobar nie ma jakiejś opcji aby sam program podlinkował (nie używam więc nie wiem) tak jak winamp.

    1. no jest opcja , Auror 2/03/08 22:43
      i przyznam że dopiero teraz sprawdziłem. Pomogło ale nie do końca. Pojedyncza empetrójka idzie przez doubleclick z foobara, ale jak zaznaczę kilka i Enter to i tak odpala WMP :-|

      portnicki.com
      +++++++++++++
      portnicki@gmail.com

      1. dalej przez analogie do winnampa ;-) , Robak 3/03/08 13:01
        w menu kontekstowym po kliknięciu prawym przyciskiem nie ma czegoś na kształt dodaj do kolejki odtwarzania.

        A jeszcze jedna metoda troche na obejście problemu w win można przeciągać pliki na ikonke programu (skrótu) i wtedy program powinien je dodać do listy. Tak samo jest jak przeciągnie się pliki na otwarty program (napewno działa z winampem).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL