Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 38644 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

komputer sie nie odpala help , lothar222 2/03/08 22:58
Komputer: athlon 1600LE + Abit NF-M2SV +2GB RAM DDR, zasilacz FEEL 350,
i na 10 razy 3-4 razy komputer się nie odpala. Trzeba wyłaczyć zasilanie i znów próbować aż zaskoczy. Sprawdzałem inne ramy i bez zmian. Dodam że wszystko nówka za sklepu. Ktoś ma jakieś pomysły bo mi ręce opadaja i nie wiem juz co jest grane... Pomocy!

  1. hmmm, , krychamen 2/03/08 23:01
    a to sprawdzałeś zasilacz FEEL 350 ?

    Fire....

  2. tez obstawiam , kilerbob 2/03/08 23:26
    ze to zasilacz, bo mialem kiedys podobnie z zasilaczem codegena czy jakos tak 300W

    gg: 4125844

  3. hmmm ale, , krychamen 3/03/08 08:04
    mi nie chodzi o moc tego zasilacza, tylko o ten model. Model mnie przeraził, pożycz od kumpla tez jakiś 300W tylko zeby nie był feel.

    Fire....

  4. pierwsze primo... , Jaceqp 3/03/08 20:01
    ... sprawdź zasilacz, dalej baterię biosu (kto wie), dalej spróbuj odpalać np. z odłączonymi wszystkimi urządzeniami ZBĘDNYMI do uruchomienia kompa (dyski, napędy opt., tunery itp)...

    Potem kombinuj co dalej...

    R7-3700x/32GB/R6800 16GB

  5. właśnie , lothar222 7/03/08 10:47
    Srawdziłem już wszystko i nadal to samo. Komputer co kilka (naście) razy albo się nie odpala albo zatrzymuje się na wykrywaniu dysków ata. Zauważyłem iż jak okleiłem tył płyty taśmą klejącą przez 2 dni było ok i potem znów to samo (podejrzewałem iż płyta mini atx zwiera się z odbudową tam gdzie nie powinna).

    Ma ktoś jescze jakieś pomysły?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL