Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 39450 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Rezerwacja hotelu gdzieś we Francji.... , michol 3/03/08 15:05
Witam, znajomy wybiera sie motocyklem w trase do Porto. Po drodze chciałby zarezerwować hotel na dobe- gdzieś przy granicy Blegia-Francja- żeby sie przekimać nocke, zjeśc sniadanko i dalej w trase... Może ktoś mi powiedzieć jak i gdzie zrobic rezerwacje? Może ktoś może polecic jakiś hotel/motel?

  1. hmmm , Matti 3/03/08 15:31
    4 lata temu rezerwowalem hostel w Kolonii na 2 noce i w Brukseli na 3 noce i wystarczyły tylko maile. Żadnych zaliczek, faxów itp.

    1. właśnie... , michol 3/03/08 15:41
      czegoś takiego szukam...

      1. może to pomoże , Matti 3/03/08 15:57
        http://www.hostelbelgium.com/

        1. dzięki , michol 3/03/08 19:26
          właśnie to przeglądam

  2. smieszne , zorg 3/03/08 16:07
    to tak jak by zapytac , jade z moskwy do paryza - gdzie po drodze najlepsza kawe podaja ?
    wszedzie na calym swiecie przy autostradach sa motele ! od kierowcy zalezy tylko czy ma juz dosc i chce sie przespac wykapac i zjesc-dalej w droge.

    salsa merenqe bachata

    1. miało być tu: , michol 3/03/08 19:24
      czasami lepiej nic nie mówić/pisać

  3. etap hotel ,formule1 hotel itp , Amber 3/03/08 16:33
    w odróżnieniu od tej pipidówki polski gdzie każdy żydzi na wydanie paru złotych na hotel we francji jest pełno hoteli i poruszają się stadami ;P więc nie sądzę żeby miał jakiś problem ze znalezieniem hotelu

    Akcja wyborcza 2011:
    uratuj polskę oddaj babci dowód!!!

  4. czasami lepiej nic nie mówić... , michol 3/03/08 19:23
    123

  5. jakas paranoja , zorg 3/03/08 19:28
    kolega sie wybiera , a ty pytasz o rzeczy proste jak budowa siekiery.

    moze podac jeszcze gdzie tankowac paliwo ? ewentualnie gdzie robic siusiu.
    epoka mutantow po czarnobylu .

    salsa merenqe bachata

    1. po cholere zabierasz głos? , michol 3/03/08 19:31
      skoro Twoja wypowiedź nie wnosi nic sensownego do tematu? Jak mi się spodoba, to może i spytam jak sie podcierać- może ktoś mi odpowie, a póki co, to Tobie już podziękuję...

      1. A dziękować mu możesz. , , , 3/03/08 23:48
        A głos zabiera bo to forum publiczne i jeśli uważa, że post jest idiotyczny (a jest) to ma pełne prawo twórcę zbesztać.

        Zorg na ogól pierdzieli coś od rzeczy o viscie i sprzęcie za 192874198264PLN, ale tu w 100% popieram - epoka mutantów po czarnobylu.

        * , , *

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL