Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 4001 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Proszę o pomoc w skonfigurowaniu VirtuaDub-a aby otwierał pliczki FLV , Kriomag 6/03/08 11:01
mam:
- VirtualDubMod
- ffdshow
- flvsplitter (odtwarza mi pliki flv pod każdym playerem w windzie :D)
- FLV input plugin do virtualdub-a (FLVInputDriver-0_3_0)

Jak to wszystko ze sobą zgrać aby VirtualDub otwierał FLV?
Robiłem różne rzeczy (według opisów na forach) a VD nadal nie rozpoznaje zawartości plików FLV: "Cannot detect file type..."
Thank You from the mountain! ;)

  1. użyj AVISynth jako frameservera , john565 6/03/08 11:06
    a tan plugin se na razie odpuść

    f*ck

    1. jestem lamerem w tym temacie... , Kriomag 6/03/08 13:25
      mam VirtualDubMod (najnowsza wersja) i tam ponoć jest już AVISynth - tylko jak to się je?

      1. nie wiem jak z vdubmodem dokładnie ale.... , john565 6/03/08 14:06
        tworzysz plik, o rozszerzeniu avs, o treści

        nazwa - jakaś nazwa

        DirectShowSource("c:\sciezka\nazwa.flv", fps=25, convertfps=true)

        nazywasz go o nazwa.avs i odpalasz z virtualduba jak normalne video

        ale musisz mieć program "avisynth", i odpowiednie kodeki

        ta linijka reprezentuje zestaw podstawowych opcji jeśli chesz coś więcej także sobie sam o avisynthu poczytać

        f*ck

  2. olej to :) Mediacoderem sobie przerób na avi , DrLamok 6/03/08 20:14
    http://mediacoder.sourceforge.net/

    a dalej to już z górki

    1. kurcze , Kriomag 7/03/08 01:33
      robi i robi a na końcu wyskakuje "No file is outputed" :( WTF?

    2. albo czystym mencoder'em , Master/Pentium 7/03/08 09:40
      http://www.mplayerhq.hu/
      ale musisz sobie poczytać składnię.

      Nie ma tego złego , co by się w gorsze
      obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
      włącz komputer :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL