Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 4405 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

PDA ktory wybrac. Ogolne pytanie o sugestie. , cp_stef 6/03/08 21:26
Nosze sie z zamiaem zakupu mini komputerka. Nie chce niczego EEE bo za duze. Na jakie parametry PDA zwracac uwage? moze ktos ma doswiadczenia z tego typu urzedzeniami. Chcialbym tez miec tam windowsa zeby moc ogladac MMS://. z gory dziekuje za sugestie i prosze tylko o konkretne odpowiedzi. Trollom dziekuje.

pozdrawiam

-|- www.lokir.org/blog
-|- telnet lokir.org 2300 <-- MUD po
polsku !

  1. moze hp 214? , PIvO 7/03/08 00:45
    jw.w.

    [A kiedy odetna siec]
    [Przestane istniec]
    [mail: p1vo@o2.pl]

  2. HTC TyTN , Diablodk 7/03/08 06:29
    123

    1. albo tytn 2 , acd 7/03/08 09:21
      podobno sporo lepszy

      >>> We are The BOARD. Resistance
      is futile.<<<

  3. wiecej szczegolow co do wymagan , Deus ex machine 7/03/08 12:10
    bo pod takie podejdzie Ci 95% PDA na rynku.

    "Uti non Abuti"

  4. kryteria , wrrr 7/03/08 21:37
    Z klawiaturka qwerty? 0
    Ekran VGA? 1
    GSM? 1
    Starczy EDGE? 1
    GPS? 1
    WIFI? 1
    W kieszen? 1

    W przypadku 0111111 - eten x650 (2tyg draze temat, ze wszystkomajacych ten jest najlzejszy).

    Pozdr.

    1. KRYTERIA: , cp_stef 8/03/08 11:18
      nie chce GSM, GPS. Chodzi mi o maly przenosny PC z WiFi i Windowsem. Nie zalezy mi na zadnych innych opcjach. Milo by bylo miec jakis slot na SD ale tez nie koniecznie. Ekran VGA milo widziany.

      dzieki za pomoc

      -|- www.lokir.org/blog
      -|- telnet lokir.org 2300 <-- MUD po
      polsku !

      1. nokia n800 , Deus ex machine 8/03/08 12:24
        duza rozdzialka, WiFi zobacz sobie a YouTube filmiki z n800

        "Uti non Abuti"

        1. ale kolega potrzebuje z windowsem , XTC 8/03/08 20:24
          Jeśli windows nie jest obowiązkowy to n800 - jak najbardziej.
          Przeglądanie stron i dokumentów w tej rozdziałce to po prostu - tak jak ma to wyglądać.
          Dodatkowo USB mogące pracować w trybie host'a - czyli po podłączeniu zasilania (choć nie orientuję się dokładnie czy w n800 można uruchomić zasilanie - w tej lub 810 można) z zewnątrz można podłączyć a to pendrive, a to dodatkową kartę wifi, klawiaturę, mysz...

          Linux

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL