Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 11435 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Jaki soft GPS do Mio P360? , Dexter 8/03/08 11:04
AM i TT znam, a jest coś lepszego? Z lepszymi lub równie dobrymi mapami?

Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
Odpowiedzi oleję.
THX!

  1. iGo lub MioMap , biEski 8/03/08 12:22
    polecam niezle sa

    1. No mam "kontakt" z iGo 8 na PC. I mam też pytanie... , Dexter 8/03/08 20:31
      Jak w tym cholerstwie (o ile się da) zrobić symulację trasy od punktu do punktu? I jak włączyć wyświetlanie POI?

      Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
      Odpowiedzi oleję.
      THX!

      1. znam tylko wersje 2006 my way , biEski 8/03/08 20:35
        8 sie jeszce nie bawilem
        to ma status chyba bety jeszcze

      2. Tu Ci odpowiem bo sprawdziłem , DJopek 8/03/08 21:19
        Z punktu do punktu normalnie, szukasz co masz, ustawiasz 'set as start' (na PDA jest dostepne po wyszukaniu w 'more options') a drugi punkt jako 'set as destination' i voila!

        A z POI nie wiem, bo nie używam, ale chyba wystarczy wrzucić plik z POI do katalogu igo/content/poi i tyle.

        1. Heh faktycznie trasa działa... , Dexter 9/03/08 11:31
          Dzięki.

          Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
          Odpowiedzi oleję.
          THX!

        2. A jak to jest z terenem? , Dexter 9/03/08 11:52
          Masz coś takiego?
          http://www.i-go.com/...G_iGO8_terrain_daylight.jpg

          Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
          Odpowiedzi oleję.
          THX!

          1. Mam coś podobnego , DJopek 9/03/08 18:20
            Są jakieś tam pliki terenu dla Polski, mam wrzucone i co nieco jest pokolorowane że tak powiem, ale mało na to patrzyłem.

  2. Spróbuj iGo8 lub AutoPilota , DJopek 8/03/08 12:40
    Mi osobiście najbardziej z tych wszystkich wymienionych przypadł iGo, generalnie za znakomity i intuicyjny interfejs który można bezproblemowo paluchem obsługiwać. Mapy są ok, mają parę błędów, ale generalnie jest OK.

  3. jesli chcesz najdokladniejsze mapy, , Tummi 8/03/08 14:02
    ale takie az do bolu (czasami prowadzi przez las albo przez pola - glownie jak jedziesz z jednej dziury do drugiej) to tylko AutoPilot.

    Ostatnio sprawdzam mapy na miejscowosciach Borkowo (powiat Gdansk), Chwaszczyno i Pruszcz Gdanski. Ulice w Pruszczu chyba juz wszyscy maja, z Chwaszczynem i Borkowem jest gorzej.

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  4. podepne sie , spidi 9/03/08 19:29
    a wgrywal ktos tomtoma do mio c250 i czy to w ogole jest mozliwe ?? jesli nie to co tam mozna wgrac ??

    1. Można. , Dexter 9/03/08 21:03
      Na c250 działa wszystko co na Windows CE, czyli np. TT 6 i AM.

      Wystarczy odblokować dostęp do Windowsa a potem zainstalować/wrzucić co potrzeba.

      Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
      Odpowiedzi oleję.
      THX!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL