Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15

 Dzisiaj przeczytano
 19982 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co zrobić by zlikwidować odgłos , tobas 9/03/08 15:36
pracującej nagrywarki DVD w głośnikach? Przypuszczam, że nagrywarka i karta dźwiękowa jadą na tym samym przerwaniu, ale jak to zmienić? W którym slocie najlepiej jest umieścić SB?

AMD Athlon 64 3200+ BOX
Asus A8N-E nForce4 Ultra
Asus X1950 Pro 256 MB

  1. Przeczytac instrukcje od plyty glownej , Paolo 9/03/08 15:55
    powinno byc rozpisane jakie przerwania sa wspoldzielone (shared). Pozatym Everest i sprawdz dokladnie na ktorych przerwaniach jedzie karta dzwiekowa i kontroler IDE (lub SATA).
    Pozatym jesli masz taka opcje to dobrze by bylo APIC Mode wlaczyc (APIC - Advanced Programmable Interrupt Controller - Zaawansowany Programowalny Kontroler Przerwan)

    Zycie jest jak pudelko czekoladek.
    Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

    1. APIC MODE , Paolo 9/03/08 15:55
      oczywiscie w biosie

      Zycie jest jak pudelko czekoladek.
      Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

  2. Używasz takiego cienkiego kabelka do połączenia , J@rek 9/03/08 16:00
    napędu z kartą dźwiękową?

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  3. Tak, używam takiego cienkiego kabelka , tobas 9/03/08 16:04
    ....

    AMD Athlon 64 3200+ BOX
    Asus A8N-E nForce4 Ultra
    Asus X1950 Pro 256 MB

    1. To go odłącz :) , J@rek 9/03/08 16:11
      powinno pomóc... nie wiem jak teraz z sata (jeżeli takiego używasz napędu), ale wcześniej przy napędach ata nie trzeba było mieć tego kabelka żeby odtwarzać AudioCD... bo do tego był "potrzebny".

      IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
      rambler 9

  4. odłączyłem i jak ręką odjął :) , tobas 9/03/08 20:14
    dzięki...

    AMD Athlon 64 3200+ BOX
    Asus A8N-E nForce4 Ultra
    Asus X1950 Pro 256 MB

    1. Co dzięki , J@rek 9/03/08 20:18
      piwo... najlepiej warka ;)

      IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
      rambler 9

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL