Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15

 Dzisiaj przeczytano
 19860 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

SPV M2000 problem podczas wgrywania nowego software , etranger 9/03/08 21:07
firmowego dodam, oficjalny update z Orange. I nagle program powiedział ze mogę się pałować, PDA został w trybie bootloadera, error 101 ( błąd komunikacji) , soft i hard reset nic nie daje. Tak cholera jest mi trochę głupio, dwie minuty zajęło mi ściągnięcie sim locka, a w następnych kilku minutach zrobiłem sobie cegle, z bądź co bądź jeszcze całkiem przyzwoitego sprzętu. Pytanie czy jeszcze da się coś z tym zrobić.

IStal sie switch:)

  1. poszukaj pomocy tutaj , Magnus 9/03/08 21:28
    http://forum.xda-developers.com/...splay.php?f=244

  2. Hmm... , DJopek 9/03/08 21:30
    Szukaj rozwiązania tutaj:
    http://wiki.xda-developers.com/...me=HTC_Blueangel
    http://wiki.xda-developers.com/...el_For_Beginners

    Pewnie da się wgrać nowy ROM w trybie bootloadera, musisz poszukać na w/w stronce oraz na forum:
    http://forum.xda-developers.com/...splay.php?f=244

  3. grzebie i grzebie i znalezc nie moge , etranger 9/03/08 21:33
    ale uparty jestem

    IStal sie switch:)

  4. i problem wydaje sie byc vista, trza mi znalezc , etranger 9/03/08 22:21
    chodzący xp, co ciekawe dzisiaj od rana próbowałem zainstalować na 2.5 calowym dysku jaki kolwiek xp, i lypa, znaczy instaluje się ale przy pierwszym uruchomieniu bsod, i tak na czterech rożnych wersjach włącznie z oryginalna OEM, wiec zassałem nawet 2 rożne wersje livecd ale te z kolei robione są przez maniaków i nic się nie da na nich instalować, a potrzeba Windows installer bo tego w nich twórcy ich mac nie zapakowali, a niby jak do tego zainstalować Active sync. Wiec jeśli wiecie coś na temat jakiegoś livecd xp który instaluje ramdysk przynajmniej 100 mega i da się na nim instalować active sync to bardzo bym był rad dowiedzieć sie gdzie go zassać

    IStal sie switch:)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL