Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 26208 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Wi-Fi n] Problemy z wydajnoscia sieci i sygnalem... , lathander 10/03/08 10:44
Zakupilem ovislinka router i sieciowki w standardzie "n", poinstalowalem to na 2 kompach narazie, skonfigurowalem i teraz tak:
1 komp to Xp HE Sp1
2 komp to Xp MCE
w obu kompach sila sygnalu jest 100% predkosci Tx i Rx sa na poziomie 270Mbps.
wchodze przez siec z jednego kompa na drugi i probuje przezucic plik 2 GB. I teraz:
Jezeli robie to z kompa z Xp HE to predkosc wysylania spada do 54Mbps natomiast na 2 kompie predkosc odbierania spada do ok 150Mbps. w obu kompach sila sygnalu spada do 70%.
Jezeli przezucam plik z Xp MCE na xp HE to wysylanie na tym pierwszym jest ok 200mbps ale odbieranie na drugim kompie z Xp HE spada od 100 do 10 Mpbs i tak lata miedzy tymi dwoma wartosciami i sila sygnalu rowniez spada do 70%.

Co tu moze byc nie tak? czy przyczyna moze byc sp1 w HE ? bo lepiej zachowuje sie komp z MCE. co jest przyczyna takie spadku sily sygnalu? bo oba kompy staja od routera ok 2m...
help!

Greetings from Earth

  1. Stawialbym na to ze na tym kompie jest XP HE , Paolo 10/03/08 12:32
    Nie jest to zbyt przyjazdny system, zwlaszcza jak myslisz o sieciowej pracy na nim. Zainstaluj SP2 i zobacz. Problemem moze byc tez ograniczenie w XP ilosci polaczen (chyba max jest 10), ale to dopiero po zainstalowaniu SP2

    Witaminka na limit polaczen:
    http://www.xp.net.pl/art/xpsp2.html#tips

    Zycie jest jak pudelko czekoladek.
    Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL