Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 26220 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dodatek do systemu do włączania wygaszacza ekranu ala 'norton commander' , DJopek 10/03/08 11:22
Potrzebuje małego dodatku do systemu/programiku który by włączał wygaszacz lub wyłączał całkowicie ekran gdy np. skieruję myszkę w prawy górny róg ekranu, tak jak to kiedyś było w dosowym NC.

Znalazłem program Hot Corners, działa idealnie ale nie jest darmowy, szukam czegoś free, ewentualnie jeżeli nie znajdę to może jakiś darmowy program z linią komend aby móc podbindować do klawiatury (ale wołałbym pierwsze rozwiązanie :-)

Pozdro
DJopek

  1. AtiTrayTools , Kriomag 10/03/08 11:48
    ma opcje włączania wygaszacza lub wyłączania ekranu (ale musisz mieć ATI ;) ).

    1. A jak włączyć wygaszacz za pomocą ATT? , J@rek 10/03/08 14:28
      Bo np. wyłączenie monitora mam ustawione jako skrót klawiszowy... jest jeszcze jakiś inny sposób?

      Ale do wygaszacze nie widzę opcji.

      IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
      rambler 9

      1. Yyy , J@rek 10/03/08 14:30
        chyba wiem... w skrótach uruchom program?

        IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
        rambler 9

    2. No to powiedz jak to zrobić , DJopek 10/03/08 14:41
      jw.

      1. Na pewno , J@rek 10/03/08 14:45
        za pomocą skrótów klawiszowych... dodajesz je z poziomu ATT.

        IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
        rambler 9

        1. Hmmm.... , DJopek 10/03/08 14:57
          To w takim razie nie jest to o co mi chodziło :-) Ani jedno, ani drugie :) Najlepiej by było to z myszką (ala NC), a ew. linia komend aby mógł wrzucić nazwę programiku do komendy z odpowiednimi przełącznikami do klawisza multimedialnego na klawie lub myszce (skrót klawiaturowy typu alt+coś tam czy inne controle odpadają).

          1. hmm... , jamal 10/03/08 15:20
            a nie działa przypisanie pliku *.scr do klawisza ?

            GG 2442719

            1. Działa, ale... , DJopek 10/03/08 15:36
              ... ja chce także przybindować wyłączanie monitora w ten sposób (idealny jest Hot Corners, ale niestety płatny).

              1. może to.. , jamal 10/03/08 16:00
                http://www.grc.com/files/wizmo.exe

                GG 2442719

                1. Yep , DJopek 10/03/08 16:43
                  Może być :-) Działa jak powinno, choć nie wiem czy to przypadek czy się dubluje w pamięci, zobaczymy na dłuższą metę. Dzięki wszystkim!

          2. A nie działa dodanie tylko tego klawisza multimedialnego? , J@rek 10/03/08 15:38
            np. wyłączenie monitora sprawdziłem i działa jeden klawisz jako skrót... nie mam multimedialnej klawiatury więc nie sprawdzę czy takie dodatkowe klawisze działają.

            IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
            rambler 9

          3. hmm , Liu CAs 10/03/08 20:23
            to na przykład darmowy programik http://www.nirsoft.net/utils/nircmd.html i skrót w quick launch "nircmd.exe monitor off".

            -= parówkowym skrytożercom,
            mowimy NIE =-

            1. U mnie ten program , J@rek 10/03/08 22:33
              wygasza monitor i zaraz włącza.

              IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
              rambler 9

              1. hmm , Liu CAs 10/03/08 23:10
                bo prawdopodobnie masz jakąś aplikację działającą w tle która silnie obciąża procesor lub coś w tym stylu, przynajmniej tak się u mnie działo i niestety poza jej wyłączeniem nie znalazłem na to innego rozwiązania :/

                -= parówkowym skrytożercom,
                mowimy NIE =-

                1. nie mam , J@rek 10/03/08 23:28
                  inne sposoby wygaszania monitora działają.

                  IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
                  rambler 9

              2. hmm , Liu CAs 10/03/08 23:10
                albo ruszasz myszą ;P

                -= parówkowym skrytożercom,
                mowimy NIE =-

                1. Dokładnie , J@rek 10/03/08 23:29
                  robię się w konia w ten sposób.

                  IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
                  rambler 9

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL