Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 40658 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Odblokowanie portu 7005 dla 2 kompów (d-link DI-604) , Norton 13/03/08 10:31
Przylazł sobie koleś od monitoringu pojazdów GPS i powiedzał żeby dla potrzeb programu odblokować mu port 7005 bo na tym tylko działa program.
Ma to to być zainstalowane na 2 kompach o ip np.
192.168.1.30 i 192.168.1.31.
Można odblokować te porty wogóle dla wszystkich kompów w sieci?
Jak to jest że port 80 lub 21 działa dla wszystkich a np. z odblokowaniem takiego 7005 są jakieś przeboje.

PS. Ta strona mi nie pomogła
http://www.portforward.com/...k/DI-604/default.htm

Pozdrawiam

Zmień swój podpis na Boardzie
maks 100 znaków, 3 linie,
zabroniony spam oraz reklama

  1. Dodam tylko , Norton 13/03/08 10:34
    że testowałem porty na emulem i po zaznaczeniu both i wpisaniu w private jak i public 7005, działa. Ale tak można tylko dla jednego kompa.

    Zmień swój podpis na Boardzie
    maks 100 znaków, 3 linie,
    zabroniony spam oraz reklama

    1. juz nie pamietam , Ranx 13/03/08 10:47
      bo dlinka oddalem ale udostepnianie portu tak jak robisz dzialac bedzie tylko na 1 kompa.
      i kolejne pytanie: czy ten program wchodzi ze swiata w kompy? jesli tak to sie nida na 2.
      a jesli wychodzi to sobie poradzi.
      wiec OCB? misiu?

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  2. Jak chcesz odblokowac ruch przychodzący , MTP 13/03/08 10:55
    na konkretny port, w tym przypadku 7005 TCP/UDP na tym D-Linku to musisz skonfigurować w/g tego co podałeś http://www.portforward.com/...k/DI-604/default.htm w sekcji ADVANCED/VIRTUAL SERVER zaznaczasz enabled, podajesz po kolei nazwe, IP kompa dla którego ma byc przekierowany/otwarty port, protokół, public i private piszesz 7005, dajesz schedule an ALWAYS, APPLY. Dla każdego kompa niestety osobny wpis, chyba ze w sekcji FIREWALL pokombinujesz.

  3. Nie rób tego przez wirtualny serwer, , j23 13/03/08 10:57
    tylko przez firewall: tam możesz otworzyć porty, z podaniem źródła (w tym zakresy IP, portów), protokołu i udostępnić dla wybranych kompów w LAN (też z podaniem zakresu IP, portów i protokoły).

    Dumny nosiciel moherowego beretu!
    Me gustan tomar mis copas
    Żubrówka es lo mejor!

    1. I o to chodziło. , Norton 14/03/08 01:10
      Zabierałem się do tematu od dupy strony.

      Zmień swój podpis na Boardzie
      maks 100 znaków, 3 linie,
      zabroniony spam oraz reklama

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL