Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 40626 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak uruchomić Warlords III Reign of Chaos na Windowsie xp? , robinn1 13/03/08 18:28
Witam.
Jak uruchomić warlordsa III na windowsie xp? Gdzieś czytałem żema to tak wyglądac :
"D:\Warlords reign of chaos\war3.exe"/WINCURSOR
no ale pisze mi że takiej ścieżki nie ma :(
Ktoś może zetknał się z czymś takim ?
ps. zgodność z systemem win 95 / 98 nie działa
Dzięki za odp

@skate - dla ułomnych deska

  1. pierwsze slysze, o takich pomyslach , chris_gd 13/03/08 18:37
    sorry ale nie jest to az taka stara gra, co jak co ma nawet swoje wymogi
    ja od zawsze odpalam normalnie

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  2. ja juz chcesz probowac z przelacznikiem to zrob odstep , chris_gd 13/03/08 18:38
    "D:\Warlords reign of chaos\war3.exe" /WINCURSOR
    ale ogolnie nie wiem po co takie proby, to jest gra pod DX8.0 wiec dziwne aby miala problemy

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  3. no niestety dalej nie działa reign of choaos owszem , robinn1 13/03/08 21:44
    Warlords III: Darklords Rising działa po dodaniu tego co napisałęś ;)
    ale reign of chaos nie działa :(
    poprostu wszystko sie zawiesza i nic nie idzie zrobic podczas gry

    @skate - dla ułomnych deska

  4. cos masz namieszane , chris_gd 13/03/08 22:09
    jak juz pisalem, gierka typowa pod xp, nawet nie wiem czy da sie to odpalic na 98/me
    nigdy nie spotkalem sie z problemem na styku xp -war3
    ps. ja bez trudu odpalilem warcrafta 2

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  5. no ale co moge mieć namieszane? , robinn1 13/03/08 23:20
    demo do warlordsa III darkloads rising po dodaniu -wincursor działa ale to niechce działać
    hmm

    @skate - dla ułomnych deska

  6. ok wiem juz , robinn1 14/03/08 19:21
    zainstalowałem darklords III i wszystko działa :)
    pewnie na reign of hereos są jakieś problemy ;)

    @skate - dla ułomnych deska

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL