Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 40548 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Przypominam dziś oficjalnie rozpoczyna się F1 , Emios 13/03/08 22:04
23:30 Polsat Sport - studio i 1 trening przed niedzielnym GP

To jest dobra wiadomość, ale jest i zła Maciej Dowbor będzie teraz w studiu siedział. Chyba już wszędzie wsadzali tego oszołoma.

  1. wreszcie.... , LoX 13/03/08 22:16
    sie zaczyna... :)

    "You Think I Ain't Worth A Dollar, But I
    Feel Like A Millionaire"

  2. no ładnie , shavell 13/03/08 22:19
    tylko czemu te cholery nie odesłały jeszcze mojego dekodera :/
    Dowbor? To już nikogo innego nie mieli?

    Doświadczenie przychodzi z wiekiem
    tylko czasami jest to wieko od trumny...

  3. ech , DrLamok 13/03/08 22:41
    Dowbor Dowbor.. zobaczymy jak mu pójdzie.. oby sie spisał lepiej niż poprzednie towarzystwo zadające w kółko te same bezsensowne pytania "tacie Roberta". A tak przy okazji dlaczego Robert ma tatę a Hamilton ojca ? :P

    Hołowczyca by tam kurna zatrudnili a nie jakichś patałachów od siedmiu boleści.

  4. czyli Zientarscy stracili pracę ? , digiter 13/03/08 23:03
    nie dość że młody miał wypadek to stary stał się bezrobotny.

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

    1. nie , Sociu 13/03/08 23:32
      j.w.

  5. dziś ma byc soro o zmianach, dobrze bo nie bardzo wiem co da to co wymyslyli , Emios 13/03/08 23:04
    123

  6. A tak z podobnej beczki... , Pron! 14/03/08 22:39
    ..czy ktoś z boarda był nap na GP na Hungaroringu?
    Gdzie kupić bilety online i czy ew. są jakieś zorganizowane wyjazdy przez biura?
    Oczywiście zaraz sam poszukam na googlach ale może ktoś był i ma sprawdzone...

    Slalom alejkom!

    1. ja byłem , yorg5 15/03/08 22:33
      na debiucie Kubicy ;) bilet wstępu za 100 euro(tylko niedziala, najtańszy wstęp). w przedsprzedaży podobno można dostać za 139 euro bilet na cały weekend, ale nie wiem na 100%. Pojedź - super sprawa, TV nie oddaje tych wrażeń nawet w polowie.

      The Borg's frightening appearance
      may scare small children.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL