Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 10:37
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » 247 10:12
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24

 Dzisiaj przeczytano
 56944 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nokia 6120 - proszę o opinie. , petrumi 17/03/08 14:54
dostałem propozycję z Plusa zakupu tego aparatu za 49 brutto. Jestem ich klientem kilka lat i czy z tego powodu są tacy hojni czy to jakiś felerny model, który im zalega w magazynie? Dodam, że ostatnio podpisałem z nimi umowę na rok bez telefonu (Taryfa Kubali 75).

  1. nówkę , Matti 17/03/08 14:59
    możen wyrwać za 500zł. Tobie dają za 50zł+cyrograf. Że tak powiem niech się pocałują w ... (wężykiem, wężykiem)

    1. no właśnie nie , petrumi 17/03/08 15:31
      bo w telefonicznej rozmowie usłyszałem, że nadal obowiązuje mnie podpisana 6 miechów temu umowa i dodatkowo dostaje 2000 minut do plusa. Albo gość nie przeczytał tego , co było na dole małymi literami ;)

      1. hmmm , Matti 17/03/08 15:56
        wiem, że w Plusie możesz po 6 miechach otrzymać propozycję, ale chyba wiąże się to z podpisaniem kolejnego aneksu (chyba że operator upadł na głowę;)

        1. z forum telepolis , Matti 17/03/08 16:04
          "podpisujesz umowę na 18miesięcy a po pół roku masz prawo zmienić pakiet i przedłużyć umowę na kolejne 12misięcy lub zmienić telefon i podpisać umowę na kolejne 24miesiące.

          jeśli nic nie zmienisz po pół roku ..to umowa trwa kolejne 12miesięcy ..łącznie 18miesięcy "

          1. dzięki za pomoc w kopaniu sieci , petrumi 17/03/08 16:25
            a teelfon chyba fajny z tego co poczytałem. Nie wiesza się jak pierwsze wersje Symbiana.

  2. posiadam , LuHash 17/03/08 23:48
    polecam;)
    telefon trzyma jak kazdy w zaleznosci od uzywania ale napewno dluzej od mojego poprzedniego se w800i
    symbian 9.2 fp1 to naprawde fajna zabawka i mnostwo dodatkowych aplikacji i wyswietlacz chociaz niezbyt wielkich rozmiarow ale za to kolory i rozdzielczosc bajka
    no i jesli chodzi o mp3 to konieczny dodatek w postaci przejsciowki 2,5->3,5mm i do nawigacji dodatkowy modul gps w razie czego
    wszystkie gry w 3d smigaja
    aparat jak na brak af jest naprawde niezlej jakosci
    a co do najwazniejszego czyli funkcji telefonu;) to rozmowy ladnej jakosci, obsluga bt stereo, zaawansowany rejstr, ksiazka adresowa i pim ale jak to symbian mozna se zmienic na co sie podoba;)
    napewno juz nie zmienie fona na cos bez systemu:]

    tu bi? or nat tu bi?
    dat iz de kłeszczon!

    1. kupiłem , petrumi 19/03/08 13:42
      i mam pytanie - jaką kartę polecasz? Jak największą.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL