Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 69538 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Windows Vista Service Pack 1 oficjalnie , Ament 18/03/08 20:21
Vista SP1 dla x86:

http://www.microsoft.com/...c9-cb3d06d12674

Vista SP1 dla x64:

http://www.microsoft.com/...8b-d71eda5ec07c

Oczywiscie na razie tylko w 5 jezykach (bez polskiego!). SP dostepny jest takze przez Windows Update (przed chwila sprawdzalem). Sciagac i instalowac!

I
-AMENT-
I

  1. Ehhh - jeszcze raz linki , Ament 18/03/08 20:24
    x86

    http://www.microsoft.com/...413b-89c9-cb3d06d12674

    x64

    http://www.microsoft.com/...41cc-bd8b-d71eda5ec07c

    I
    -AMENT-
    I

  2. Jak wroce do domu to instalne przez WU , Paolo 18/03/08 20:26
    bo tego klocka 500 MB nie chce mi sie sciagac. Zwlaszcza ze MS cos namieszal i podobno nie da sie tego zintegrowac. Ale znajac zycie sposob sie znajdzie.

    Zycie jest jak pudelko czekoladek.
    Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

    1. Na ja wyczytałem , Piter 18/03/08 21:00
      tu cytuje: "As also stated in the Whitepaper, "customers cannot apply SP1 to offline Windows Vista images," meaning that the Vista SP1 update cannot be manually slipstreamed into a Vista RTM ISO. However, a method of repacking an install.wim with Vista SP1 integrated is available using our Vista SP1 Reverse Integration Guide which still requires a complete install of Vista RTM in order to integrate it. While this may not be the most ideal method, it is at the moment the only method if one doesn't have access to Microsoft's fully slipped SP1 ISO since availability will be limited."

      Zaobaczymy może się znajdzie jakieś sensowne rozwiązanie.

      "Uspokój się! bo zobaczysz,
      dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

    2. I niestety bryndza u mnie nie pokazuje dostepnosci , Paolo 18/03/08 22:55
      SP1 w Viscie

      Zycie jest jak pudelko czekoladek.
      Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

      1. Windows Update , Paolo 18/03/08 23:17
        oczywiscie

        Zycie jest jak pudelko czekoladek.
        Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

        1. Okazalo sie ze plik sterownika do kamerki Logitech , Paolo 19/03/08 03:04
          moze mieszac po instalacji SP1 i mam na razie wylaczone Update

          Zycie jest jak pudelko czekoladek.
          Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL