Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 69953 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Linksys RV042 (dual-Wan) - czy warto? , Master/Pentium 19/03/08 14:02
Sieć na tuzin userów, spory ruch. Dwa łącza internetowe, statyczne dzielenie (na podstawie portów, adresów itp.) ruchu wychodzącego. Używany jest client VPN Cisco.
Jakie macie opinie o tym routerze? Potrzebuję urządzeń Dual-WAN.

PS. W tej chwili jest pfSense ale są problemy z klientem Cisco. Wykrzacza się co jakiś czas (rozłączenia), wygląda na problem z DPD w pfSense.

Nie ma tego złego , co by się w gorsze
obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
włącz komputer :-)

  1. nie wypowiem sie na temat tego routerka , Glock19 19/03/08 19:29
    ale polece coś takiego
    http://allegro.pl/..._2xwan_qos_hsdpa_reg_pas.html

    mozesz miec dual WAN na 2xETH i ETH+USB(Modem 3,5G)

  2. mam sieci z kilkoma takimi... , xmac 19/03/08 19:36
    i dziala bardzo ladnie
    co prawda userow na lokalizacje jest <10, ale czasam generuja spory ruch
    routery dzialaja jako bramy do netu a pomiedzy nimi spiete sa vpny
    dodatkowo wychodzimy na zewnatrz przez cisco vpn, z czym nie ma problemow, ale do urzadzen laczymy sie przez windowsowego klienta
    piszac o kliencie vpn miales na mysli laczenie sie z routerem? tego akurat nie probowalem
    co do dual wan, to tylko jedno urzadzenie dziala w ten sposob, ale nie wiem z jakim powodzeniem, tzn. nie slyszalem zeby sprawialo problemy
    konsultowalem sie kiedys z siecowcem z pewnej duzej firmy i polecal te linksysy dual wan jako bardzo niezawodne i spokojnie radzace sobie w warunkach gorszych niz te, ktore opisales. cisco to to nie jest ale dla mniejszych firm w sam raz

    dual&mobile power
    XMAC

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL