Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » soyo 14:35
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40

 Dzisiaj przeczytano
 78859 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

wimax w domu , LooKAS 19/03/08 21:37
dostalem dzisiaj na testy, stoi na parapecie... i dziala. Zadnych anten na zewnatrz, zadnych dziwnych instalacji. Ot maly talerzyk z walcowata antenka. Fajnie. Teraz odrobic zaleglosci netowe z 3 miesiecy (tyle bez netu, oprocz tego w pracy)....

  1. pochwal sie raczej lokalizacja... , Gajdzi 19/03/08 21:59
    a nie samym faktem...

    Po 2 jestes na 100% pewnien ze to WiMax?

    Pan Bóg bawi się z ludźmi w
    chowanego.
    On odlicza - ludzie się chowają...

    1. hmm , LooKAS 19/03/08 22:03
      wschowa, (miedzy Lesznem a Glogowem), tak na 100% wimax.

      1. hm... , Gajdzi 19/03/08 22:09
        a co to za siec...?

        Bo jesli WschowaNet, to wlasnie ostatnio sie chwala ze uruchomili WiMax'a u siebie...

        Pan Bóg bawi się z ludźmi w
        chowanego.
        On odlicza - ludzie się chowają...

        1. a patrzyles moze jakie predkosci na tym wyciagasz...? , Gajdzi 19/03/08 22:10
          Bo tam juz mozna cos osiagnac... ;)

          Pan Bóg bawi się z ludźmi w
          chowanego.
          On odlicza - ludzie się chowają...

        2. tak , LooKAS 19/03/08 22:27
          wschowanet, predkosci do 512kbps up/ 384 down bo tak ustawione w bazie (zaraz zmienie na maxa i sprawdze czy wyciaga te 4-5mbps) pingi ok 80ms na onet (1024bajty). Czy dojdzie do boszkowa? nie wiem. Jutro sie dowiem. Bo te 30km to raczej teoria. W sumie jeszcze troche czasu uplynie zanim userzy zaczna dostawac takie stacje klienckie (to co mam w domu kosztuje cos kolo tysiaka), poki co ciagle kroluje 2.4/5ghz.

          1. hmm , LooKAS 19/03/08 22:44
            wyciagnalem 5800kbps up i 1500kbps down. chyba niezle jak na male cos ze zintegrowana antena.

            1. link , LooKAS 19/03/08 22:44
              http://www.speedtest.net/result/248527534.png

              1. tak dla porownania... , Gajdzi 20/03/08 00:08
                http://www.speedtest.net/result/248559731.png

                tylko ze po Lan'ie (ASK)

                Pan Bóg bawi się z ludźmi w
                chowanego.
                On odlicza - ludzie się chowają...

            2. chyba odwrotnie , havranek 20/03/08 07:42
              5800 down i 1500 up

              1. no tak , LooKAS 20/03/08 08:03
                ... :)

            3. tak dla porównania , malyy 20/03/08 07:59
              http://www.speedtest.net/result/248668772.png
              też Wrocław

              Pozdrawiam Andrzej

              1. heh... jak widac pora testu przy tych predkosciach tez jest wazna... , Gajdzi 20/03/08 09:18
                np.
                http://www.speedtest.net/result/248682670.png

                Pan Bóg bawi się z ludźmi w
                chowanego.
                On odlicza - ludzie się chowają...

      2. a dociagna z tym do boszkowa? :d , PIvO 19/03/08 22:10
        albo olejnicy? :)

        [A kiedy odetna siec]
        [Przestane istniec]
        [mail: p1vo@o2.pl]

        1. promien od wchowy to podobno , Gajdzi 19/03/08 22:20
          30km...

          Pan Bóg bawi się z ludźmi w
          chowanego.
          On odlicza - ludzie się chowają...

          1. ale , PIvO 19/03/08 22:40
            przy widocznosci czy jak?

            [A kiedy odetna siec]
            [Przestane istniec]
            [mail: p1vo@o2.pl]

          2. 30 km to wersja optymistyczna , biEski 19/03/08 23:24
            mysle ze na dobry sygnal to tak z 20 km

            chyba w polsce to z wimaxem to netia ostro szaleje, troche tych bts'ow maja

        2. Olejnica, Olejnica, cztery domy i ulica. I Wimax;D , tytan 19/03/08 22:52
          ech, wrocily wspomniania;-))

          --
          "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
          życiem..."

          1. troche wiecej niz ulica! :) , PIvO 20/03/08 11:02
            nie zapominaj o Dianie :D

            [A kiedy odetna siec]
            [Przestane istniec]
            [mail: p1vo@o2.pl]

            1. hehe, no tak;) , tytan 20/03/08 15:10
              zapomnialem o ostoi tamtejszej kulutry, Dianie;D swoja droga akurat to miejsce...slabo pamietam;D

              --
              "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
              życiem..."

            2. aha... , tytan 20/03/08 15:10
              no i zapomniales o sklepie z naprawde neizlymi winiaczkami i Malymi Mocnymi;)

              --
              "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
              życiem..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL