Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » soyo 14:35
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14

 Dzisiaj przeczytano
 77902 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Laptop do montazu video/ jaki kupić , ziggy 20/03/08 09:48
Kombinuję z laptopem, na którym można byłoby bawić się w montaż video. Pomyślałem zatem o tym, żeby:
- był w miarę szybki
- 2GB RAMu (mniej nie ma co)
- duży twardy dysk (250GB)
- matryca i cały lap w miarę normalnych rozmiarów
- złącze HDMI - przyszłościowo

i nie wiem co kupic do wydania max 3,5 brutto
dzieki za pomoc
rt
- of-kos nagrywarka DVD

  1. coś na Compalu z XP, z tym że sam czekam na kadłubki z HDMI , Emios 20/03/08 11:20
    123

    1. Czekasz? , DeathClaw 21/03/08 10:48
      Wiesz coś może o tym kiedy Compal ma wypuścić serie z HDMI?

  2. Rozumiem, że to taki żart? , alkatraz 20/03/08 12:00
    Laptop do mątażu wideo. To tak jak laptop do CADa. Mam. HP Mobile Workstation sie nazywa. 3k Euro. I wszystko psu w 4 litery. Weź zainwestuj w desktopa, a laptopa kup raczej do www i worda za te 3,5k.

    1. montażu , alkatraz 20/03/08 12:02
      oczywiście błąd

  3. spinacie sie o ten montaz , ziggy 20/03/08 12:56
    ale chodzi o w miare wydajny laptop za ta sume, reszte pokaze zycie. Wroćmy do pytania o wydajny laptop za 3,5 kola z dobrym serwisem i parametrami podobnymi do wymieniony

    rt

  4. Nie jest aż tak źle , Paweł27 20/03/08 13:58
    Sam w sumie mam desktopa do tego celu, ale nieraz na lapku też można popykać w Premiere a nawet w Aftera. Jednak do wyklańczania projektu wolę podpiąć lapka pod monitor, bo to co widać na LCD-ku to nie zawsze prawda. Mam Asusa C2D 1,83MHz 2 GB DDR2, dysk 320GB oczywiście wszysko na XP-ku i jakoś daje sobie radę ten sprzęt z materiałem SD. Pewnie jak będę miał zlecenia na HD to wymienię lapka na nowego choć niekoniecznie i zapewne nie za szybko, bo jak widze HD jeszcze raczkuje.

    i7-4770, Asus H87M-Pro
    EVGA 750ti, SSD 840 Pro
    Fractal Design Define R4, EVGA 750W Gold

  5. Popatrz na kadłubki Asusa Z96S , ham_solo 20/03/08 19:36
    za ok. 3500 możesz zbudować mieć nieźle wyposażony sprzęt, w komplecie sterowniki do XP i Visty więc z wyborem OS też nie ma problemu - tylko HDMI brak. Na Allegro pełno tego jest...
    http://www.allegro.pl/...?string=z96s&order=pd

    SKLEP Z GRAMI - PC i KONSOLE - ZAPRASZAM :)
    www.phurand.pl
    www.uzywane-gry-konsole.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL