Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 77150 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[CoD] Macie wrażenie, że ostatnio wysyp cheaterów? , J@rek 21/03/08 19:56
Konkretnie CoD2
Normalnie maskara... mam momentami wrażenie, że biegam po planie ze ślepakami.
Albo pokazuję się i dostaję centralkę granatem albo ściąga mnie snajper.
Ostatnio na kamerce podglądałem cheatera, szedł i automat strzelał i kierował bronią, 100% headshot z prędkością światła.
Albo podglądałem gości co rzucają granatami przez cały plan po prostu do góry, a ja siedząc w pomieszczeniu dostaję tym granatem... często po zwróceniu uwagi gościowi, że coś z nim nie tak.
A dzisiaj gość napierdzielał z prędkością światła headshoty i jak ktoś pisał, żeby sobie poszedł to podawał jeszcze adresy do stron z botami.
Człowiek zamiast się odprężyć to się tylko denerwuje, szkoda wydanej kasy. Sprawdzę jeszcze jedynkę, dawno nie grałem, mniej serwerów może zapomnieli o tym.

IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
rambler 9

  1. a moze... , LuZnY 21/03/08 20:11
    ...sie starzejesz?:P

    cs is halflife - q3 is lifestyle

    1. i dlatego , J@rek 21/03/08 20:16
      obserwuję na podglądzie boty?

      IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
      rambler 9

  2. zmien gre , laciak88 21/03/08 20:19
    na taka gdzie mniej/nie ma cheaterow

    "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
    life's problems."

    1. A która to jest? , J@rek 21/03/08 20:23
      O dobrej grywalności i podobnym klimacie? Zresztą nie proszę o poradę tylko o to czy ktoś ma jeszcze podobne odczucia.

      IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
      rambler 9

      1. wiesz co , laciak88 21/03/08 20:25
        dawno nie grywalem, wiec odczuciami sie nie podziele niestety. Ale z tego co pamietam, to Tactical Ops, Team Fortress 2 mialy zabezpieczenia. Reszty nie pamietam ;)

        "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
        life's problems."

        1. Ta też ma zabezpieczenia. , J@rek 21/03/08 20:27
          ...

          IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
          rambler 9

  3. Nie, , Morgoth 21/03/08 20:25
    ale ja nie gram w CoD. Rekreacyjnie pykam w DoD, a tam cheaterów praktycznie nie ma. Jeśli jakiś dzieciak używa speedhacka, WH, czy AA, to od razu dostaje kicka/bana na steamid i koniec.

    Tak, czy siak podstawą jest dobrze zarządzany serwer (no, może też znajomość z adminami ;-> ).

  4. masz racje , MatiZ 21/03/08 21:15
    ostatnio kolega chciał bym powrócił do clanu w którym grałem przed rokiem i rzezaliśmy :P wchodze i po prostu grać się nie da... tam wh to standard :/

    Meet me after midnight #Farcry

  5. jedyne wyjscie to , Kriomag 21/03/08 21:32
    servery na hasełko i grać tylko ze znajomymi/sprawdzonymi.

    1. No właśnie , J@rek 22/03/08 06:58
      Ale w dwójkę to tylko z bratem mogę pykać, co jest średnio przyjemne... jedynka to u mnie dwa kompy przez LAN (ja i siostrzeniec mamy własne kopie CoD) no i dołącza się brat przez neta. Ale to wszystko na jakimś małym planie, wolę grę na dużych planach z kilkunastoma osobami TDM :(

      IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
      rambler 9

  6. jeszcze śmieszniejsza rzecz... , Arlathan 21/03/08 21:47
    gram sobie na najnormalniejszej oryginalnej wersji gry, wszystkie patche zainstalowane, żadnych haków, czitów nic a nic.

    Loguję się do gry pewnego wieczoru i na każdym serwerze dostaję 2min kick za ... aimbota... Którego nigdy nie instalowałem ;/ Strach się logować bo jeszcze PB zablokuje mi cdkeya...

    -
    I Rock. Fact.

    1. Ostatnio też mnie coś wywalało , J@rek 22/03/08 07:07
      przez dwa dni, za coś innego... coś tam szukałem w necie dlaczego to tak się robi i wyszło na to,że to z PB coś kombinują. Chyba przedobrzyli zabezpieczenia, pewnie nie mogą dać sobie rady.

      Ale teraz jest ok.

      IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
      rambler 9

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL