Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38

 Dzisiaj przeczytano
 84165 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pomoc w znalezieniu sterownikow do BenQ Joybook R56!? , pitex 21/03/08 23:26
Witam,

prosze Was o pomoc w odnalezieniu sterownikow dla WINXP.
Znalazlem jakies sterowniki na stronie www.joybook.pl , ale nie bylo tam zgodnych sterownikow dla karty WiFi oraz karty audio i jeszcze jednego nie zidentyfikowanego urzadzenia PCI.

Jesli ktos posiada ow sterowniki prosze o przeslanie ich na mojego maila: lub podanie jakiegos linka skad mozna je pobrac?

Bardzo prosze o pomoc w tej sprawie.

...::: EPGD Spotting page :::... juz w
krotce :)

  1. .:. , Shneider 21/03/08 23:46
    http://benq.pl/...4&page=downloads&dtype=D

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. OK... , pitex 22/03/08 22:17
      tylko ze ja poszukuje sterownikow pod XP nie Viste ktora oferuja na swojej stronie :(

      ...::: EPGD Spotting page :::... juz w
      krotce :)

  2. .:. , Shneider 21/03/08 23:47
    jezeli te sterowniki by nie pasowaly, to pisz maila do benq. odpisza szybko.

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. .... , pitex 22/03/08 22:19
      Beda do nich pisal po switach narazie brakuje mi na to czasu :(

      ...::: EPGD Spotting page :::... juz w
      krotce :)

      1. oops , Kenny 22/03/08 22:56
        teraz tam przeczytalem... Przy XP jest krzyzyk a oznacza on ze:

        Sterownik niedostępny. Ten produkt nie posiada sterowników obsługujących wybrany system operacyjny. Plany nie przewidują opracowania takiego sterownika w przyszłości.

        Ale dupa.

        .:Pozdrowienia:.

  3. .:. , Shneider 21/03/08 23:54
    przejzyj ini z tamtych sterownikow i znajdz strony producentow np
    http://downloadcenter.intel.com/...mp;submit=Go%21

    .:: Live at Trance Energy ::.

  4. 0 801 011 146 , Kenny 22/03/08 07:10
    mi pomogli :)
    Okazao sie, ze na www przy moim modelu byly stery do wifi intela a ma w sobie artheosa...

    .:Pozdrowienia:.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL