Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38

 Dzisiaj przeczytano
 83997 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Obudowa komputerowa NZXT Tempest , Romulus 22/03/08 00:31
czy waszym zdaniem nowa obudowa od NZXT będzie spełniać dzisiejsze wymogi, chodzi mi o [url=http://sklep.madtech.pl/go/_info/?id=22959]NZXT Tempest[/url]

  1. .:. , Shneider 22/03/08 00:42
    dzisas ale paskudztwo

    zerknij na to
    http://www.chieftec.eu/...mp;id=290&Itemid=557

    w domciu stoi i czeka na flaki WH-01. pieknosci.

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. Kwestia gustu... , JE Jacaw 22/03/08 01:09
      ...ale przyznam, że to mnie zaczyna (tak ogólnie) trochę rozwalać:
      - Wentylator na przedniej ściance: 2 x 120 mm (Niebieski LED)
      - Wentylator na górnej ściance: 2 x 140 mm
      - Wentylator na tylnej ściance: 1 x 120 mm
      - Wentylator na bocznej ściance: 1 x 120 mm (Niebieski LED)

      Ja wiem, że przewiew potrzebny, ale jeszcze chwila i obudowy zaczną nam latać. ;-)

      Socjalizm to ustrój, który
      bohatersko walczy z problemami
      nieznanymi w innych ustrojach

      1. .:. , Shneider 22/03/08 01:36
        wies tanczy i spiewa :-)

        .:: Live at Trance Energy ::.

        1. Tak dla uzupełnienia... , JE Jacaw 22/03/08 12:06
          ...nie twierdzę, że mi się podoba tzn. tak naprawdę to mi to wisi, jeśli obudowa byłaby funkcjonalna, solidna i za rozsądną cenę, to może być nawet różowa :-). Co do podświetlenia LED to mam nadzieję, że można to wyłączyć, bo po prostu może to przeszkadzać. :-)
          Natomiast jeśli chodzi o kwestie wyglądowe to chyba najbardziej podobają mi się takie klockowate bez bajerów... ale jak już zaznaczyłem wygląd to rzecz drugorzędna dla mnie.

          Socjalizm to ustrój, który
          bohatersko walczy z problemami
          nieznanymi w innych ustrojach

      2. a tam - nie znacie sie... , metacom 22/03/08 02:37
        ...to przeciez nowa, kosmiczna technologia zostala wykorzystana przy budowie tych obudow;)
        http://sklep.madtech.pl/...e80d746a84db46086dee452

        Największą sztuczką Szatana jest to,
        że ludzie w niego nie wierzą.

  2. wejdz... , metacom 22/03/08 02:43
    ....sobie na te stronke: http://www.3dgameman.com/...ent/blogsection/4/103/ i poszukaj, moze bedzie Twoja obudowa... chlopak robi ciekawe video recenzje... dzieki niemu obejrzalem kilkanascie obudow, jak wygladaja w srodku i wiedzialem czego nie kupowac...

    Największą sztuczką Szatana jest to,
    że ludzie w niego nie wierzą.

  3. a co to są , vaneck 22/03/08 08:48
    dzisiejsze wymogi?
    Budę wybiera każdy taką jaka mu się podoba oraz taką na jaką go stać. Wybór jest wielki, a producenci instaluja takie cuda, że o jakimś standardzie nie może być mowy. Dla jednego wymogiem na dziś jest zasilacz na podłodze, dla innego możliwość wyjęcia hdd bez rozkręcania obudowy. Jeżeli naprawdę nie możesz się zdecydować to napisz co dla ciebie istotne a na 100% ludzie coś rozsądnego zaproponują.

    A little less conversation, a little more action
    please

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL