Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 103442 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Oddam drukarkę HP 3420 za koszty wysyłki... Szczegóły poniżej... , DJopek 27/03/08 18:51
Witam

Jako że nikt był chętny do jej zakupu oddam za koszty wysyłki:
http://www.allegro.pl/...hp_deskjet_3420_bcm_.html

I tak jak pisze na stronie aukcji: nie wiem czy sprawna bo brak zasilacza, tusze oryginalne i raczej coś w pojemnikach jest bo się przelewa w środku podczas ruszania kartridżem :)

  1. no ja bym sie pisał, ale ile za tę przesyłkę? , john565 27/03/08 19:13
    a ponadto chciałbym cię prosić o uruchomienie twoich zdolności wyszukiwawczo poszukiwawczych w temacie
    http://twojepc.pl/boardPytanie133326.htm

    f*ck

    1. Hmm... , DJopek 27/03/08 20:13
      Przesyłka ekonomiczna 8zł, priorytet 9,50zł wg cennika poczty :-)

      Co do posta, to niestety nie mogę znaleźć. Nie pamiętam tego wątku, a na tym się opiera moje szybkie wyszukiwanie ;-)

  2. To się pisze :) , Trunks 27/03/08 20:43
    niech stracę 8 zł :)

    1. To już dwie osoby... , DJopek 27/03/08 20:44
      Zrobię mini losowanie po północy...

  3. Po północy ;-) , DJopek 28/03/08 00:01
    Dwie osoby się zgłosiły więc jako metodę losowania wybrałem rzut monetą 1zł, orzeł john565, reszka Trunks.
    Następuje rzut monetą ........... i wypadł(a) ........... reszka, czyli nowym właścicielem HP3420 jest Trunks :)

    Prosze o podanie adresu do wysyłki na maila, jeżeli takowy znajdzie się jeszcze do jutra (dzisiaj w zasadzie) do godz. 10 to wysyłka nastąpi w tym samym dniu, w przeciwnym wypadku dopiero w poniedziałek.

    Pozdrawiam i dziękuję za uwagę :)

    1. damn! , john565 28/03/08 00:27
      damn!

      f*ck

      1. lol , kubazzz 28/03/08 01:54
        so obvious

        SM-S908

    2. Dzięki za wylosowanie :) , Trunks 28/03/08 00:42
      Namiary poszły :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL