Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25

 Dzisiaj przeczytano
 43662 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Nawigacja, co myślicie o tym wynalazku ? , fiskomp 2/04/08 08:21
http://www.allegro.pl/...3_mp4_divx_gwar_fvat.html
Można zakupić, czy stan wysokiego ryzyka ? Niby trochę luda to pokupowało i zadowoleni, ale jednak "marka" trochę odstrasza i mam pewną dozę nieśmiałości do zdecydowania się na ten sprzęt.

A niestety bym może i się obszedł bez tego ustrojstwa, lecz pilot w postaci mapy papierowej jednak czasem nie starcza.

Miał może ktoś doczynienia z tym modelem ?

Za info będę bardzo wdzięczniasty.

  1. logicznie rzecz biorąc - nie powinno być wielkich problemów.. , XCLONE 2/04/08 09:02
    na marke nie ma co się oglądać, bo to i tak pewnie robią w tej samej fabryce co jakieś mio czy asusy.. tylko inna banda chińczyków się tym zajmuje.. ;)
    co do samej "nadajności" - siedzi tam jakaś autorska modyfikacja TomTom'a - czyli oprogramowanie w miarę dokładne, z w miarę dobrze aktualizowanymi mapami..
    sądzę, że za te pieniądze nie należy się za wiele oglądać - zasilać i tak będziesz z zapalniczki, więc i bateria powinna ci wisieć.. :)

    --
    Pozdr.
    Artur S.

    The World HAS Changed..
    :P

  2. te mediony to takie cuda jak akira czy manta , biEski 2/04/08 12:07
    mozna to w prosty sposob odblokowac i wgrac automapa albo igo

    wiecej znajdziesz na forum navii http://www.navia.uel.pl

    Co do chipsetu GPS to nie wypada calkiem najgorzej. Fixa lapie po 2 min po resecie, jednak do dobrej pracy musi byc polaczony przynajmniej do 4 satelit.

    1. jak sie da odblokowac to ql , Ranx 2/04/08 17:51
      ale ja ostatnio trafilem na badziewia co sie nie da odblokowac.
      wszystko na sztywno://

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

      1. a to sie podlacze - czy TomTom GO720 da sie jakos modyfikowac , Yorg 2/04/08 21:30
        ?? ?? ??

        GG: 1706185
        lub komórka :)

    2. [;..;] , GesTee 2/04/08 21:36
      kup akire

      :)

  3. Żadnych Medionów! Niech Cię ręka boska broni od tego! , Dziadek_W 3/04/08 17:31
    To co sie sprzedaje na Allegro to prawie w 100% zwroty z niemieckich sklepów. Najczęściej potłuczone złomy bez możliwości naprawiania. Wiem, co piszę, bo niestety miałem do czynienia z tymi odpadami. Poszukaj czegoś lepszego i od odpowiedzialnego sprzedawcy.

    Życie w Moherowej Rzeczpospolitej
    jest sporym rydzykiem..

  4. Szukaj coś z przynajmniej Win Ce 5 , guma 3/04/08 22:27
    Na 4.2 nie uruchomisz wiekszości nowych map.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL