Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25

 Dzisiaj przeczytano
 43538 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zdięcia dobrej jakości ale małuym rozmiarze , Piterko 2/04/08 20:46
Jak wykonać zdięcie dobrej jakości żeby można było go pokazać na allegro ale żeby zmieściło sie w ramach 50KB? Proszę o jakieś wskazówki

  1. A nie lepiej , myszon 2/04/08 20:49
    wrzucić gdzieś zdjęcie i dać je w <img>? Jak chcesz to użyczę Ci miejsca na serwerze.

  2. ech , DrLamok 2/04/08 20:56
    pomniejszyć do rozsądnych rozmiarów np. 640x480 i zapisać jako jpg z kompresją 80% czy ileśtam...

    większość programów do przeglądania zdjęć ( np. FastStone Image Viewer ) ma funkcję zmiany rozmiaru obrazka, jak i również pokazuje jaki rozmiar będzie miał plik po zapisie z daną kompresją...

  3. robiąc zdjecie , hillel 2/04/08 21:32
    unikaj tła na którym jest dużo szczegółów. to zwiększa znacznie jpg'a. najlepiej białe tło. dzięki temu będziesz mógł zastosować mniejszą kompresje.

    Gods Made Heavy Metal

  4. napisz za kare 200 razy słow zdJęcie ... , PaszkfiL 2/04/08 23:33
    j.w ;)

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    1. Zdjecie zdjecie zdjęcie itd... , Piterko 3/04/08 17:55
      Fotografowane obiekty to monety. Chodzi oto żeby było widać szczegóły ale jednocześnie było to możliwie małe. Robię tak jak piszecie ale nie zawsze wychodzi tak jakbym chciał. Zobaczę jeszcze tło. Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

  5. Ja robię tak , DJopek 3/04/08 18:06
    iż jedno zdjęcie wrzucam aby tylko zmieścić się w limicie (i w zależności od szczegółowości 640x480 lub 800x600 + kompresja aby było do 50KB), resztę zdjęć robię w 1000 lub 1100px (najdłuższy bok, krótszy to tyle ile zostanie po odpowiednim wykadrowaniu) i wrzucam na swój serwerek, jak nie masz gdzie wystawić to są darmowe serwery zdjęć, też dają radę :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL