Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 8397 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Sieci] Pytanie dot. Routera Gigabyte , swap 6/04/08 22:06
Posiadam router Gigabyte GN-BR01G, internet mam z sieci osiedlowej. Zastanawiam się czy jest możliwość aby działał on jak bezprzewodowy switch. Internet mam z sieci osiedlowej i mogę mieć kilka ip. Chcę zrobić tak: internet > router (puszcza bezprzewodowo do laptopa) > stacjonarny. Nie chcę aby dzielił łącza tylko zadziałał jak bezprzewodowy switch.

Link do opisu routera:
http://www.komputronik.pl/...BR01G/pelny,id,20396/

  1. nie bardzo rozumiem-"nie chcę aby dzielił łącza tylko zadziałał jak bezprzewodowy switch" , Emios 6/04/08 22:12
    przecież ten router tak działa inaczej może masz w jednym pudełku:
    switcha co puszcza po kablu + drugi gratisowy switch (AP) co puszcza po sieci bezprzewodowej

  2. tak jak emios prawi , yeger 6/04/08 22:29
    internet wpinasz w port od switcha (nie port WAN), tam tez wpinasz stacionarke, ustawiasz parametry AP (essid szyfrowanie etc) i dziala net na laptopie i stacionarce

    Ludzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń
    nie niosła tak daleko

  3. kazde urzadzenie... , Gajdzi 6/04/08 22:40
    tam mi sie przynajmniej wydaje, ktore pracuje w trybie AP jest tzw. switchem radiowym, ktory przy okazji dzieli Ci lacze interetowe!!! Podejrzewam,ze chcesz korzystac z wymiany plikow, itp... pamietaj jeszcze ze musisz poustawiac grupy robocze i IP zeby komputery sie widzialy!!!

    Pan Bóg bawi się z ludźmi w
    chowanego.
    On odlicza - ludzie się chowają...

  4. bez problemu , myszon 6/04/08 22:45
    wyłącz serwer DHCP na routerze i wepnij się internetem do portu LAN.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL