Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 14688 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

laptop HP , mati 7/04/08 22:36
witam!!
kupilem ostatnio laptopa Hp Compaq 6720s z zainstalowanym windowsem vista. mam pytanie bo nigdzie w pudelku nie ma plytek instalacyjnych? czy ten windows jest \"jednorazowy\"?? bo co jak sformatuje dysk?

ZALMAN Cooling :)

  1. powinienes miec partycje recovery , biEski 7/04/08 22:39
    tam powinna byc instalka
    przynajmniej u mnie tak jest

    1. dokladnie , wikear 7/04/08 22:43
      w wypadku reisnatalcji wdusc f7 jesli sie nie myle... i masz dostep do instalacji :D

  2. masz zainstalowane narzedzie do utworzenia płyt , Emios 7/04/08 22:58
    koniecznie to zrób

    1. o to tez... , wikear 7/04/08 23:36
      ...zapomnialem dodac... jedna plytka ale po instalacji mozesz jakby co od nowa utworzyc ;-)

      1. swoją drogą to jest paranoja , Magnus 8/04/08 00:18
        raz że płaci się za system to się nie dostaje nawet DVD (ile kosztuje wytłoczenie płyty?) ale dodatkowo system jest w postaci obrazu.
        A co jeśli uszkodzi się Vista i trzeba użyć płyty instalacyjnej? Miałem taką sytuacje że przy starcie wołał o płyte instalacyjną w celu naprawy i skończyło się na ściąganiu obrazu i nagraniu na DVD, dopiero wtedu udało się odpalić system.
        Wg producenta powinienem skorzystać z obrazu partycji i spedzić kilkanascie godzin na konfiguracji od nowa systemu? Idiotyzm!

        1. kilkanascie godzin?! , wikear 8/04/08 00:31
          mi przeinstalowanie systemu, odswiezenie do nowych wersji programow zajmuje niecale 4h, 5h jak sie slamazarze i chodze po herbatke :P

          a robie tak co kilka miesiecy, gdyz lubie miec porzadek a nigdy nie umiem go utrzymac :D

          nie przesadzajmy z kilkunastoma godzinami... choc calkowicie sie zgadzam ze DVD powinnismy dostac z laptopem chociaz jakies recovery disk, co w razie uszkodzenia dysku by pomoglo

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL