Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » soyo 14:35
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40

 Dzisiaj przeczytano
 78620 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z HP 1018 , zyzio 17/04/08 20:09
Kupiłem kilka drukarek HP 1018 - na dwóch z nich mam problem z drukowaniem przez sieć - jesli pójdzie zadanie do drukowania, na komputerze gdzie jest podpięta drukarka lokalnie widac zadanie do drukowania, jednak ona stoi - zaczyna drukować po ponownym restarcie komputera ( wyrzuca wtedy wszystko co było zadane). Dzwoniłem do HP, gdzie dowiedziałem się, że to drukarki, które nie są przystosowane do pracy po sieci ( sic) i to normalne zachowanie. To problem dotyczy tylko dwóch, reszta pracuje ok. System to win xp. Zna ktoś moze sposób jak to ominąć? Reszta jest podpięta na 2000 i tamte chodzą oki ( drukowanie przez sieć działa bez zarzutu), ale nie wiem czy miałem szczęście czy poprostu to z xp są problemy.

  1. a czy na komputerze... , phyllo 17/04/08 20:54
    ... ktory korzysta z takiej udostepnionej drukarki pojawia sie jakis komunikat blefu, czy wszystko wyglada "OK" ?

    phyllo

    1. wszystko ok , zyzio 17/04/08 21:59
      wysyła do drukarki, nic sie nie pokazuje - hp cos kombinuje z sterownikami...

  2. hhh bzdury. 1018 nie ma CPL (usług terminalowych)które są potrzebne , Emios 17/04/08 23:38
    przy zdalnym pulpicie.

    U Ciebie w sieci nie ma to znaczenia. Sprawdź czy są te same grupy, jak adresy przypisane. Zainstaluj drukarkę na drugim kompie itd..
    Generalnie problem leży w systemie operacyjnym

    1. a system dopiero co instalowany , zyzio 18/04/08 07:42
      j.w.

  3. tak mówisz? , zyzio 18/04/08 06:48
    generalnie to juz robiłem , kompy są w domenie drukowanie idzie, ale po restarcie. Adresy ok, komputery są w domenie, do innego kompa podpinane - zadanie przyjmuje, ale nie drukuje. ODpowiedź HP jest wyżej.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL