Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 117078 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Padł win 2000. Nie wiem jaki błąd - nie wstaje :( , Chrisu 29/04/08 10:55
po tym jak pojawia się pasek ładowania (1-2 sek) coś szybko pojawia się na dole (jakieś komunikaty) m.in. z system32 i "aby rozpocząć" i na tym koniec. Pod drugim win2k zapuściłem chkdsk razem z powierzchnią - jest OK.

Próbowałem zrobić naprawę systemu - nie pomogło - instalator nie odnajduje systemu.
Macie jakieś pomysły jak to ugryźć? Komp chodził 2 lata i mam tam pełno rzeczy skonfigurowanych :( (do tego mam treasures of montezuma z giveaway...).

/// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  1. Przydalby sie konkretny komunikat bledu... , pachura 29/04/08 10:57
    A jak odpalasz "safe mode commandline only" to tez nie dostajesz zadnych konkretnych komunikatow ?

    Zdaje sie ze jakis bootlog.dat czy cos takiego powinno sie generowac na C:\, moze tam zajrzysz?

    1. byłem pewien, że odpalałem wiersz - mam pełen kommunikat... , Chrisu 29/04/08 11:49
      Nie można uruchomić systemu windows 2000 ponieważ następujący plik nie został znaleziony lub jest uszkodzony:
      \Winnt\system32\config\system

      Możesz podjąć próbę naprawy tego pliku. w tym celu uruchom instalatora i wciśnij "r".

      P.S. Oho - udało się... Podmieniłem plik system z plikiem system.alt i poszło... Dzięki za sugestię...

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

      1. To chyba rejestr jest... , pachura 29/04/08 12:37
        Kiedys mialem taki przypadek ze plik rejestru urosl mi za bardzo i Window nie bylo go w stanie wgrac, poniewaz na etapie inicjalizacji podczas ktorego byl on ladowany system "widzial" tylko 32 MB pamieci (podczas gdy plik rejestru mial troche ponad). Pomoglo zaladowanie go na innym komputerze, zapisanie (struktura wewnetrzna zostala zoptymalizowana, rozmiar magicznie zmalal do jakichs kilku mega) i podmiana.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL