Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » Magnus 22:59
 » Flo 22:52
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 49930 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[FUN] Jakie to jeździdło? , Dexter 5/05/08 19:03
http://moto.allegro.pl/...inne_niz_wszystkie_.html

Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
Odpowiedzi oleję.
THX!

  1. biedny ten czlowiek , LoX 5/05/08 19:07
    xxx

    "You Think I Ain't Worth A Dollar, But I
    Feel Like A Millionaire"

    1. Przynajmniej umiał coś zrobić... , Remek 5/05/08 19:46
      ...a nie tylko rzucić głupim tekstem na jakimś forum...

      1. noo , myszon 5/05/08 19:52
        wpakował 4000 i teraz będzie musiał sprzedać grubo poniżej ceny rynkowej. Umiejętnie się wkopał.

        1. no comments , Remek 5/05/08 19:57
          A jak ktoś kupuje dziś nowy samochód za 80tys, a za dwa lata sprzedaje go za 60 tys, to też się wkopuje? Takie prawa rynku samochodowego. Kto powiedział, że facet wczoraj włożył te 4000.

          Nie ma praktycznie auta, które jutro kosztuje więcej, niż dziś...

          1. ale zrozum , myszon 5/05/08 21:17
            że _inwestując_ w piękny "tuning" _zmniejszył_ wartość samochodu. Kupił za powiedzmy 80tys :) wpakował do niego dodatkowo 4tys, a za dwa lata sprzedaje go nie za 60 tys, ale za 50tys bo nikt takiego czegoś nie kupi.

      2. Jedni umieją , robert71 5/05/08 20:47
        a tacy jak on umią :-)

        *** ********** *** ** ******* *******.

      3. No ja dzięki za taką umiejętność... , Dexter 5/05/08 20:54
        Ten też umiał:
        http://www.funiaste.net/...008/maj/03/73436348.jpg

        Ja wiem, że dla niektórych lepiej zrobić coś niż nie robić nic. Dla mnie w tym przypadku ta maksyma nie ma racji bytu.

        Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
        Odpowiedzi oleję.
        THX!

  2. ale wiocha :-) , robert71 5/05/08 19:14
    nie ma jak wiejski tjuning

    *** ********** *** ** ******* *******.

  3. bezguście i tyle , Pawelec 5/05/08 21:33
    masę pracy człowiek włożył i jak krew w piach - efekt wręcz przeciwny do zamierzonego. O ile zewnątrz to po zmianie przedniej blendy i zdjęciu "spoliera" jesssszzzzcze obejdzie to środek autka jedzie wiochą. Ale masę pracy włożył trzeba przyznać. A malkontenci niech się przyznają co i w czym zrobili ciekawszego a nie tylko krytykują dla samej krytyki. I jak znam takich ludzi to na najprostrze naprawy jadą do "warstatu" bo "nie mam warunków" i takie tam.

    Tom Drwal
    LAS Ltd.

    1. Taaa… krew od razu , chris_gd 6/05/08 09:16
      btw wiocha na maxa

      Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
      RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  4. Niewątpliwie będzie przyciągał wzrok bardziej niż nowy mesio lub bawarka;) , Rhobaak 5/05/08 22:46
    ...

    Kor2dual3,2hZ overkloc,4Gbit Ram
    G-forc 460 gietex,barakudy
    Children of Neostrada Association MVP

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL