Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 8542 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

aparat Canon A60 - jak ustawić datę zrobienia zdjęcia? , Quest 7/05/08 20:13
Witam, nie mam zielonego pojęcia jak w zdjęciu w dolnym prawym rogu wstawić datę. Chodzi mi oto aby aparat sam po zrobieniu zdjęcia wstawiał datę. Data jest ustawiona ale aparat nadal jej nie wstawia do zdjęcia. W opcjach nie znalazłem aby można było ją wstawić. Może ktoś mi pomóc? Bo chyba dużo tu fotografów :P Aha w instrukcji też nic na ten temat nie pisze...

  1. ja nie wiem , kubazzz 7/05/08 20:15
    jak to jest w A60, mam innego canona, ale to się w aparatach nazywa "date stamp".
    I tego trzeba szukać gdzieś w opcjach.
    Powinno być w sumie.

    SM-S908

  2. w a410 , vaneck 7/05/08 20:34
    data jest robiona tylko na jednych ustawianiach rozdzielczości: 1900x1200, format pocztówka. Trzeba mieć dwie rzeczy równocześnie:
    1. W opcjach aktywowane wstawianie daty
    2. Format zdjęcia 1900x1200, pocztówka.

    A little less conversation, a little more action
    please

  3. hmm , bartek_mi 7/05/08 20:36
    nie popelniaj tego bledu...
    date dokleic mozesz w wielu programach (nawet hurtowo) a usunac to juz nie tak latwo....

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  4. wydaje mi sie że w A 60 nie ma tej opcji , Doczu 7/05/08 20:37
    Pisze jako posiadacz "brata" czyli A40. Nie rzuciła mi się ta opcja w oczy.

  5. jak nie aparat , myszon 7/05/08 20:45
    to może lab doda? Zdjęcie z datą wygląda okropnie. Ja wole napisać długopisem z tyłu po wywołaniu.

  6. dziekuje za porady , Quest 7/05/08 21:02
    okazalo sie ze faktycznie w moim aparacie nie ma tej opcji :/// a tego sie nie spodziewalem! Bo opcja bardzo przydatna zwalszcza gdy trzeba sfotografować stłuczke wrrr

    1. hmm , bartek_mi 7/05/08 21:15
      o do stluczki to faktycznie - nie pomyslalem :(
      chyba zebys gazete kupil i sfotografowal jak na filmie z porywaczami :)
      ja bym chyba tak kombinowal

      albo jakis mini-mikro-lab gdzie od reki na termosublimacyjnej wydrukujesz (kiosk foto) i podpisy swiadkow na fotce...

      dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

    2. Ale czym sie martwisz ? , Doczu 7/05/08 21:30
      Przecież jest exif i tam masz date

  7. bez sensu ... , akslow 8/05/08 13:27
    dodawac date. Lepiej pozniej to zrobic programem w razie potrzeby

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL