Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 8357 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

PSP - nie slychac dzwieku, ani key tone ani utworku mp3, dlaczego ? , Nazgul 8/05/08 09:51
Czy ja czegos nie umiem znalezc czy konsolka walnieta ?

people can fly, anything
can happen...
..Sunrise..

  1. a czy to potrzebuje sluchawki , Nazgul 8/05/08 09:56
    zeby bylo cos slychac ? czy ma wbudowane glosniki ? :)

    people can fly, anything
    can happen...
    ..Sunrise..

    1. ma wbudowane glosniki , Grocal 8/05/08 10:03
      1. Zwiększ glośność przyciskami +/- na obudowie.
      2. Wlacz/wylacz "mute" przyciskiem z nutką na obudowie.
      3. Sprawdz jeszcze opcje Settings->Sound Settings na wszelki wypadek.

      BTW, w momencie wlaczania konsoli powinno pojawic sie logo Sony PSP oraz dzwiek na powitanie.

      Na pewno, na razie, w ogóle...
      Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
      Ortografia nie gryzie!

      1. hmmm , Nazgul 8/05/08 11:28
        1. Zwiększ glośność przyciskami +/- na obudowie.

        Jest na maxa

        2. Wlacz/wylacz "mute" przyciskiem z nutką na obudowie.
        Jak naciskam ten guzik to wlaczaja sie hevay, jazz itp lub off (nie pomaga

        3. Sprawdz jeszcze opcje Settings->Sound Settings na wszelki wypadek.
        Jest tak:
        AVLS - Off (ale wlaczenie On nie daje dzwieku)
        Dynamic Normalizer On
        Key Tone On
        nic wiecej nie ma

        BTW, w momencie wlaczania konsoli powinno pojawic sie logo Sony PSP oraz dzwiek na powitanie.
        Logo sie pojawia ale dzwieku brak

        people can fly, anything
        can happen...
        ..Sunrise..

  2. Ma wbudowane i nie potrzeba słuchawek :) , maddog 8/05/08 10:06
    Moze wyciszyłes sobie konsole poprzez długie trzymanie przycisku "nutka". Wciśnij przycisk nutki, sprawdz też głośnosc przyciskami "+" i "-".

    1. jak dluzej wcisne przycisk , Nazgul 8/05/08 11:29
      to pojawia sie przekreslony glosniczek do gory. Niestety ani z glosniczkiem ani bez niego nic nie slychac

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

  3. filmik obrazujacy problem , Nazgul 8/05/08 11:36
    www.eswing.pl/nazgul/08052008005.mp4

    people can fly, anything
    can happen...
    ..Sunrise..

  4. podlacz sluchawki , Grocal 8/05/08 12:10
    Najzwyklejsze z jackiem na koncu i sprawdz czy masz dzwiek w sluchawkach.

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

  5. na sluchawkach slicznie gra , Nazgul 8/05/08 13:36
    hmmm OCB ?

    people can fly, anything
    can happen...
    ..Sunrise..

    1. walnięty głośniczek , Barts_706 8/05/08 15:19
      zdarza się, w sumie i tak ma tak fatalny dźwięk, że mnie by to zbytnio nie ubodło

      _______________________________

      http://jawnesny.pl

      1. hmm , bartek_mi 8/05/08 19:01
        fatalny jak fatalny ale jakbym mial do luminesow czy crusha sluchawki zakladac....

        poza tym musi grac i juz :)

        dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

        1. ja zakładam , Barts_706 9/05/08 11:29
          :-)

          _______________________________

          http://jawnesny.pl

    2. przedmuchaj , Grocal 8/05/08 19:34
      nie zartuje - na forach ludziska pisza, ze pomaga. Prawdopodobnie masz zwarcie w wejsciu na sluchawki.

      Na pewno, na razie, w ogóle...
      Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
      Ortografia nie gryzie!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL