Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 14455 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nowy komp dziala tylko z zasilaczem Be Quiet - dlaczego ? , dynybol 9/05/08 15:52
Zlozylem znajomej nowego kompa na plycie gigabyta chipset 780G (GA-MA78GM-S2H) i w tym kompie poza dyskiem na ide oraz nagrywara na ide nie ma nic wiecej.
Komp na zasilaczach jakis tam zwyklych no-name 350W, chewtec 400W nie chce startowac - tylko nie mowcie ze zle podpinam :).
Natomiast jak ze swojego kompa wzialem zasilacz Be Quiet 450W to startuje bez problemu. Przy innych zasilaczach nawet sie nie zalaczy aby wiatrakami zakrecic :(

Czy ktos wie o co chodzi ?? Przeciez jej teraz nie powiem ze ma kupic Be Quiet za 300zl !!

ps. te zasilacze inne nie sa walnete jak co bo inne kompy na nich dzialaja.

Mówiąc "ROZUMIEM" zakladasz, że
wiesz co znaczy rozumieć.

  1. no masz chyba odpowiedź , john565 9/05/08 16:14
    450 - działa, reszta - nie działa = komp nieźle prądu pobiera na starcie i sie dlatego nie chce uruchomić

    f*ck

    1. bez przesady , Nazgul 9/05/08 18:40
      to amd i do tego 780, wiec pradu malutko.
      dynybol - podpiales +12 V ?

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

  2. Jakieś cyrki z sygnałem "powergood"? , zartie 9/05/08 19:21
    W specyfikacji ATX był zdefiniowany dawno temu, ale wielu producentów go olewało. Nowe płyty już go wymagają, a w starszych kiepskich zasilaczach niekoniecznie trzymał on normy.

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

  3. A u mnie działa. , piotrgw 9/05/08 20:15
    Zasilacz to Modecom Feel 350. W kompie jeden dysk IDE, jeden napęd IDE, karta muzyczna Fortissimo III Herculesa. Oczywiście na wspomnianej płycie.

    Pozdrawiam - Piotrek

  4. kupilem zasilacz , dynybol 10/05/08 09:43
    kupilem zasilacz takiej sobie firmy w sklepie komputerowym i poszedl. Wczesniej ten komp tam sprawdzali na tych moich zasilaczach i tez nie wiedzieli dlaczego na nich nie idzie.
    Wnioski:
    powinien chodzic a nie chodzi. Na nowym idzie.

    Mówiąc "ROZUMIEM" zakladasz, że
    wiesz co znaczy rozumieć.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL