Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » NimnuL 07:34
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » PrzeM 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07

 Dzisiaj przeczytano
 38183 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

DirectX 10 dla Visty , jozin 14/05/08 21:51
DirectX 10 jest odrazu wbudowany w Viste czy tak ? Mozna go jakos zmienic na Directx 9 ? a jestli już sie zmieni... to jak mozna spowrotem zainstalowac wersje 10? Mozna jakos odzielnie sciagnac Directx 10 dla Visty?

  1. oj jozin... , ViS 14/05/08 22:03
    prowokacja?
    jest odrazu z Vistą, a po co zmieniać na 9 jak jest kompatybilny wstecz tzn ma wszystkie biblioteki z 9...?

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. ma? od kiedy... ;) , Wedrowiec 14/05/08 22:49
      w zeszłym tygodniu przesiadłem się na viśtę i przeżyłem ciężki szok - ma dx10 ale nie ma 9c, musiałem doinstalować.

      "Widziałem podręczniki
      Gdzie jest czarno na białym
      Że jesteście po**bani"

    2. bo na przykład COD4 nie wierzy w tą kompatybilność , Bart 14/05/08 22:52
      i upiera się przy instalacji 9c - bez tego nie startuje.

    3. no niestety nie ma... , samsung 14/05/08 23:08
      dxwebsetup i po sprawie...
      nalepsze rozwionznie bo od razu ciongnie z serwera majkrosoftu wszystkie najswiezsze biblioteki.

      1. a po ojczystemu się da? , Remek 15/05/08 13:34
        ...

  2. DX10 jest zainstalowany od razu , Soulburner 14/05/08 23:30
    DX9 też niby jest, ale chyba jakiś stary, bo bez instalacji nowszej paczki się nie obejdzie. Instalacja DX9 nie psuje DX10.

    You must gather your party before
    venturing forth.

    1. a teraz jak piszecie , ViS 15/05/08 07:44
      to możliwe, coś mi się przypomina, chyba BF2 nie chciał mi chodzić bez pomieszania w Dx :) a to pierwsza rzecz jaką instaluje po sterownikach ;) zwracam honor.

      I will not buy this record - it is
      scratched.

      1. a u mnie akurat jest odwrotnie , Amber 15/05/08 08:09
        zrobiłem reinstalkę na lapku i mogłem spokojnie grać 1680x1050 a jak sie poinstalowały te wszystkie update to zaczęło mulić niesamowicie

        Akcja wyborcza 2011:
        uratuj polskę oddaj babci dowód!!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL