Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Zbyl 07:46

 Dzisiaj przeczytano
 46199 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Przeprosiny , prtc 15/05/08 22:58
WItam! Zalogowałem się tu dzisiaj ponieważ, chciałbym Wszystkich tu przeprosić za swoje dawniejsze głupie wygłupy, a zwłaszcza osoby do których był skierowane różne niemiłe słowa(zwłaszcza chodzi o głównego administratora). Nigdy nic do tych osób nie miałem , to były tylko głupie puste durnoty, wygłupianie się przed znajomymi i poznawanie internetu na wielu poziomach(od trola do .... ;) ).

Jeszcze raz bardzo przepraszam :)

Pozdrowienia!

  1. aha , prtc 15/05/08 23:06
    to przeprosiny za prtc i konto willis

  2. koniec świata... , PrzeM 15/05/08 23:07
    ...to już będzie wojna i ropa po 200USD jak przepraszają... ;)

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

    1. A co wągiel je we wsi ? , Grolshek 16/05/08 15:03
      ...przywieźli ? ....

      ***** ***!!!

  3. od trola do... , wikear 15/05/08 23:10
    przedszkola!

    ekshibicjinizm emocjonalny jest w cenie, ale w pismach plotkarskich i w BB, nie tu!

    1. a tam , Matti 15/05/08 23:21
      ważne, że dorósł do tego, żeby zauważyć, że jego zachowanie w przeszłości było nie na miejscu. I za to mu chwała. Nie każdy lubi przyznawać się do błędów.

  4. Ja w kwestii formalnej... , Remek 15/05/08 23:57
    Czy wygłupy mogą być mądre....

    1. Tak mogą. , Bart 16/05/08 00:19
      Jeszcze jakieś mądre pytania ?

  5. ja tam nie przyjmuje przeprosin , jozin 16/05/08 00:52
    i co tera?

    1. hehe, a byles juz wtedy tutaj? :P , Cadd 16/05/08 02:00
      chyba ze pod inna xywka to ok...

      Nowy przedmiot w szkołach - "Sztuka
      zadawania pytań i szukania odpowiedzi w
      google"

  6. Spieprzaj dziadu... , Ament 16/05/08 07:54
    3.2.1.Test...

    I
    -AMENT-
    I

  7. Sześciopak piwa dla każdego , Martens 16/05/08 13:08
    i nie było sprawy.

    1. Po unijce żołądkowej gorzkiej z miętą ! , Grolshek 16/05/08 15:05
      ...

      ***** ***!!!

    2. i po faworku! , Luke Jadi 16/05/08 17:31
      123

      ----------------------------------------
      www.lukaszjatczak.pl

    3. i kobietę , wukillah 17/05/08 08:30
      dla Kubazza! no!

      just d'oh it!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL