Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 64544 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Delegacja za granica a swieto w kraju , Luke Jadi 19/05/08 07:44
Witam. Szukam po sieci ale jakos nic nie moge znalezc. Sytuacja jest taka. Siedze miesiac w delegacji w Wiedniu. Tzn pracuje nie siedze oczywiscie ;) No i w tym czasie w kraju byly juz dwa swieta wolne od pracy, a tutaj nie. Czy jezeli wroce do Polski, to mam prawo te dwa dni nie przyjsc do pracy, czy powienienm pracowac tak jak ludzie pracuja w Austrii i nie interesowac sie dniami wolnymi w Polsce?

----------------------------------------
www.lukaszjatczak.pl

  1. Za granicą pracujesz wg zagranicznego rokładu jazdy , exmac 19/05/08 08:10
    Na 100% pewien nie jestem, bo polskie prawo jest tak zorganozowane, że każdą kwestię regulują dwa sprzeczne przepisy, ale, gdy ja pracowałem za granicą zawsze tak było.

    1. dzieki , Luke Jadi 19/05/08 08:31
      123

      ----------------------------------------
      www.lukaszjatczak.pl

  2. jestem pewien na 100% co do szkoleń zagranicznych , bajbusek 19/05/08 09:16
    wg kodeksu pracy świąt nie masz podczas szkolenia zagranicznego.

    1. no ładnie... , metacom 19/05/08 10:16
      ...pracę zaczynasz od czytania boarda ;)

      Największą sztuczką Szatana jest to,
      że ludzie w niego nie wierzą.

      1. phi , bajbusek 19/05/08 12:07
        facet, ja w pracy siedzę od ponad godziny ... obrabiam maile z całej grupy bo wszystko sobie urlopy pobrało ;)

        Mam awarie directorów na DMX3, odtwarzanie tabel sprzed konwersji w październiku ubiegłego roku, pilnuje ładowanie biblioteki SL8500 taśmami LTO4, chcesz więcej :P ?

  3. U mnie w firmie wygląda to w sposób następujący: , Barts_706 19/05/08 13:20
    - za granicą jedziesz według ichniego rozkładu jazdy, ale jeśli w międzyczasie przepadło Ci jakieś polskie święto narodowe, to dostajasz dodatkowy dzień urlopu.

    Wydaje mi się, że to wynika z kodeksu pracy, ale pewności nie mam.

    _______________________________

    http://jawnesny.pl

    1. oto chodzi, że nie wynika :/ , bajbusek 20/05/08 13:57
      123

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL