Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 64686 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Padł zasilacz? , petrumi 19/05/08 13:46
Witam.

Efekt następujący: odpalają się dyski, CD, wentyle, karta grafiki itp. Świeci się zielona dioda na mobo (P5N32E-SLI). Niestety nic nie piszczy z pc-speakera, dlatego trudno określić problem. Ekran czarny. Zmieniłem na drugą grafikę - bez zmian. Kości pamięci wyjęte, włożone. Odłączone na chwilę dyski i CD - bez zmian. Tagan 580W po fanswapie i tym samym po gwarancji :(

Any ideas?

  1. ... , reev 19/05/08 13:51
    sprawdzić miernikiem?

    Kore5Trio, ATI-GF X jakieś tam
    cyferki, za dużo ramu, dysk
    holograficzny, elektrownia jądrowa

    1. nie posiadam , petrumi 19/05/08 13:54
      jeszcze jeden efekt mi się przypomniał, że Fandery czasami ruszają z 30 sekundowy opóźnieniem. I tak strasznie powoli się rozkręcają.

  2. ja stawiam na płyte , McSlavko 19/05/08 14:04
    wczoraj miałem przypadek z płytą Foxconna P35A-S, po złozeniu kompa, dokładnie taki sam objaw jak u Ciebie, po ponownym rozłożeniu i złozeniu (wyciaganiu pamieci, zmiany grafiki ....) dalej nic, ale po złozeniu bez obudowy i delikatnym "wygieciu w miejscu" pamięci ruszyła, i odpaliła bez problemu ;-) normalnie nie odpala ...poszła na reklamacje

    Powered by 4x4

    1. powiem tak , petrumi 19/05/08 14:17
      bardzo prawdopodobne jest jakieś uszkodzenie mobo. Dość często jestm zmuszony wyciągać obie grafy. Ponieważ na SB i NB zamontowałem HR-05 to jest ciasno i grafy ciężko wychodzą. Opisywana sytuacja nastąpiła właśnie po takim wyjmowaniu GPU. Płyta raz zapikała jak ponownie podłączyłem do niej zasilanie. Może kabel jest uszkodzony bo puściłem go tyłem obudowy i jest trochę napięty. Trzeba będzie po raz setny tą kupę złomu rozłożyć.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL