Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 64588 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

flashowanie n70 , elmo 19/05/08 16:28
Czesc.
Czy ktos aktualizowal moze firmware w n70 ?
chodzi mi o to czy mozna zmienic ochydne lewostronne menu i szybkosc dzialania telefonu.

dziekuje i pozdrawiam
Grzechu

pozdro eLmO
GG:1408264

  1. a jakie to jest lewostrone ? , XiSiO 19/05/08 18:44
    podlaczasz do kompa odpalasz i zmienia sie na najnowsze dostepne dla twojego product code, jak cos mozesz zmienic pcode i miec inne.

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  2. abc , elmo 19/05/08 19:56
    chodzi mi o to menu glowne . czy mozna np zmienic czcionke na wieksza, albo zrobic wlasne menu telefonu

    pozdro eLmO
    GG:1408264

  3. No więc tak: , Mcmumin 20/05/08 10:51
    1. To durne menu po lewej stronie to chyba wynalazek orangutana, aby pozbyć się go na stałe musisz pewnie zmienić product code (za pomocą NSS Nemesis - tylko uwaga!!! nowsze wersje NSU blokują w driverach NSS, ale ich odinstalowanie i znalezienie kompatybilnych zajmuje 5 minutek). Na symbianos.pl powinieneś znaleźć odpowiedni dla tego modelu telefonu.
    2. Możesz zfleszować soft, służy do tego NSU (nokia software update). Proces skomplikowany podobnie jak instalacja xpka :)
    3. Po upgrejdzie firmware pewnie będziesz miał lepszą stabilność i wydajność, natomiast czcionkę i menu to raczej za pomocą jakiegoś wyspecjalizowanego softu. Tu polecam forum symbianos.pl i http://www.ipmart-forum.com/index.php

  4. dzieki tak zrobile , elmo 20/05/08 14:53
    wgralem soft z n70 ME i wyglada lepiej. Za kilka dni zobaczymy jak ze stanilnoscia. Co do wielkosci czcionki juz wiem ze nie da sie jej zwiekszyc.

    za informacjie i czas dziekuje

    pozdro eLmO
    GG:1408264

    1. co się nie da jak się da: , Mcmumin 20/05/08 16:50
      http://forum.symbianos.pl/....php?f=32&t=19345

    2. i jeszcze to: , Mcmumin 20/05/08 16:53
      http://forum.symbianos.pl/viewtopic.php?t=10269

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL