Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 70667 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

wybor lącza , Nikita_Bennet 20/05/08 15:47
witam
konczy mi się umowa na neostradę 512 (640/160).
dzwonili z tpsa ze chcą mi cos zaproponować.
obecnie wystarcza mi w zupełności taka prędkość jednak ciekaw jestem czy można to mieć taniej.
obecnie placę okolo 100zl (abo+net).
jakies propozycje?

nie widział ktos gdzie na stronie netii można sprawdzić czy działają z moim numerem?


z gory thx za rady

nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

  1. no nie jest , havranek 20/05/08 15:49
    to super oferta. Ja płacę 89zł za 10mbit w UPC, więc szukaj pan czegoś lepszego, bo za te pieniądze zdecydowanie nie warto TPSA

    1. dokładnie , LapTop 20/05/08 15:57
      mi umowa kończy się w sierpniu i też zmieniam z TP na osiedlową albo netię.

      W chwili obecnej płacę 120 zł (sic!) za 512 kB włącznie z telefonem, którego nie używam. U innego dostawcy będzie to ok. 60 zł bez telefonu za 1 mB.

      1. tylko lacze tpsa , Nikita_Bennet 20/05/08 16:03
        nic innego w poblizu nie ma.
        wie kazda firma ktora podlaczy mnie po lini tpsa

        nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

        1. co do Twojego pytania , LapTop 20/05/08 16:07
          http://www.netia.pl/specjalne,43.html

          1. no tak , Nikita_Bennet 20/05/08 18:53
            ale to widzialem.
            tylko z tego co wiem to kiedys jak sprawdzalem to u mnie nie mozna bylo np wybrac netii

            nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

      2. ty mi lepiej powiedz , elliot_pl 20/05/08 19:17
        gdzie daja lacza 1 minibajt. lol.

        momtoronomyotypaldollyochagi...

  2. tutaj jest porownianie ofert , smichal 20/05/08 16:18
    http://www.fkn.pl/3,3691,1474683,1,1,artykul.html

    1. thx , Nikita_Bennet 20/05/08 18:57
      thx

      nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL