Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » soyo 14:35
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14

 Dzisiaj przeczytano
 77880 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem z instalacja XP SP2 na Abit NF7-S S-ata , slawq 22/05/08 13:41
podczas instalacji systemu podaje inne sterowniki S-ATA z dyskietki ( mam 2 - oryginalna oraz nową spreparowaną), wyszukuje na dyskietce sterowniki do silicon 3112 cos tam, taki jak na MB , wczytuje wszystko z dyskietki i leci dalej, ale przy kopiowaniu plikow na dysk wywala ze nie moze odczytac plikow z dyskietki wlasnie dla S-ATA, grzebie po dyskietce i nie wczytuje. Jak się pominie instalacje tych plikow po restarcie wywala błąd i po instalacji.... Proszę o podpowiedź.

ASUS K8N-E ,A64 3@3.4,1024MB,
hdd 410GB,Teac W54E,Nec 500,NEC
791SB,Palit7300GTddr3, LogiMX500

  1. tez mam czasami problem z odczytem z dyskietki , Chucky 22/05/08 13:50
    po kilku probach jednak odczytuje...
    a na przyszlosc zintegruj stery sata do instalki...

    Corei5 9600K, Z390 PRO, 2x16 Vengeance
    3200Mhz, GTX 2060 Super, Seasonic X-650

    1. chyba nie w tym problem , slawq 22/05/08 14:34
      pliki kopiuje z dyskietki bez problemu, przy dodawaniu sterownika po wciśnięciu F6 podczas instalacji nie ma problemu. Kilkakrotnie ponawiałem odczyt i nic, jest nagranych kilka plików i żadnego nie czyta z dyskietki i wywala błedy-jest tych plików chyba 6 - wszystkie od sterownika.

      ASUS K8N-E ,A64 3@3.4,1024MB,
      hdd 410GB,Teac W54E,Nec 500,NEC
      791SB,Palit7300GTddr3, LogiMX500

  2. moze zassij win media center, wtedy nie potrzebujesz dyskietki , Maverick 22/05/08 16:23
    przynajmniej do wersji instalki, ktorej uzywam ja.

    jak mam dysk SATA uzywam instalki ktora nie wola o dyskietke.
    moze tez byc tak, ze na dyskietke kopiujesz pliki nie z tego folderu co trzeba (na plycie do mobo sa chyba ze 3 miejsca gdzie te pliki leza - jedne tylko pasuja)

    powodzenia

  3. Miałem podobny problem... , Umek 23/05/08 01:30
    na asusie i analogicznym kontrolerze SI.
    Próbowałem sterowników ściągniętych od asusa i ze stronki SI.
    Któreś w końcu zagrały- niestety nie pamiętam teraz które.
    Zwróć też uwagę na inne sterowniki dla trybu pracy z i bez raidu. Także trochę cierpliwości... :-)
    Pozdr.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL