Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38

 Dzisiaj przeczytano
 84653 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

progr.uruchamiane przy starcie windows... , Luk 23/05/08 14:55
Witam, niby banalny problem - dodałem kiedyś program boinc manager aby startował wraz ze startem winXP. Teraz chciałem to usunąc... ale nigdzie nie moge tego znalezc !? (powinno byc zdaje sie w katalogu startup)
Nawet w tym celu zainstalowałem dwa programy, które się tym zajmują - Absolute Startup i Startup Inspector, aby to znaleźc i usunac ale nawet w tych programach tego nigdzie nie ma !? gdzie mogło się zaszyc uruchamienie tego programu i jak to usunąc ?

pozdro

PS. msconfig'iem oczyw. też sprawdzałem i gałąź rejestru też ( [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run] )

https://puzzlelogic.pl

  1. to jeszcze w , Kriomag 23/05/08 14:59
    gałęzi CURRENT_USER sprawdź, tam też jest autostart

    1. nie ma , Luk 23/05/08 15:05
      tam też

      https://puzzlelogic.pl

      1. a może to.. , Jacenty 23/05/08 15:18
        startuje jako usługa..,
        Zainstaluj może coś takiego jak Winpatrol.

  2. To sprawdź jeszcze, , JOTEM 23/05/08 15:24
    czy nie zainstalowało się jako driver lub usługa w windowsowym SystemInformation. Usunąć bądź wyłączyć możesz wtedy w - PanelSterowania->System->ManagerUrządzeń (gdy driver) lub Panel Sterowania ->NarzędziaAdm->Usługi (gdy usługa).
    Pozdr.

    Poryjemy..zrobaczymy

  3. znalazłem , Luk 23/05/08 15:40
    dopiero program AutoRuns go wykrył( http://www.microsoft.com/...ormation/autoruns.mspx ) tu się ukrył : HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\Explorer\Run
    dziwne miejsce, nie wiem jak on się tam przeniósł...

    https://puzzlelogic.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL