Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92483 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[XBOX 360] Kilka pytań o połaczenie z kompem oraz formatowanie dysku , Doczu 25/05/08 13:54
Pytanie nr 1> Czy na zwykłym Windows XP SP3 da sie komunikować z konsolą przez wifi (konsola ma adapter WiFi) aby przesyłać np. muzykę i zdjęcia na konsolę ? Pootwierałem wskazane porty komp i konsola samodzielnie działają bez zarzutu, ale razem nie chcą wspołpracować. Zainstalowałem WMP 11 i postępowałem z sugestiami wyświetlonymi przez konsolę i dalej lipa. Nie mogę nawiązać połączenia konsola - komputer. Czy musi być tylko Windows MC ?
Kolejne pytanie to czy dysk w konsoli mozna sformatować bez obawy o działanie konsoli ?
Takie rzeczy jak profil gracza itp sobie zrobię od nowa, ale chodzi mi o to czy konsola nie ma na dysku jakiś ważnych swoich danych i czy po formacie będzie działac bez zarzutu

  1. odp , XCLONE 25/05/08 20:44
    1) nie wiem.. u mnie na wmc działa pełna współpraca po MediaCenter, a na xp sp2 działało tylko udostępnianie z xp na x360.. w konsoli zmieniłem "lokalizację plików", znalazłem kompa i już..

    2) o formacie poczytaj może a forum xboxa.. gdzieś w ustawieniach konsoli była taka opcja - ale nie pamiętem, czy nie docierało się do niej jakąś kombinacją przycisków (na padzie ?)..

    --
    Pozdr.
    Artur S.

    The World HAS Changed..
    :P

    1. Jak dotrzeć do formatu to wiem, tylko nie wiem jakie to niesie za sobą konsekwencje , Doczu 26/05/08 06:56
      tzn. czy po sformatowaniu dyszczaka konsola będzie pracować poprawnie.

      1. A czemu ma nie mieć? , Dexter 26/05/08 07:29
        Tyle, że wszystko co ciągnąłeś (dema, filmy, save'y etc) idzie w cholerę. Jak masz kartę pamięci to save'y możesz na nią wrzucić. Przeciez konsola będzie działać nawet bez dysku.

        Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
        Odpowiedzi oleję.
        THX!

        1. nie no sejwów nie mam za duzo, a filmy i dema mogą wylecieć , Doczu 26/05/08 07:35
          Konsola jest odkupiona i dlatego chciałbym sformatować dysk aby zaczac niejako na czysto, bo poprzedni wlaściciel trochę tego nasciagał a mnie to wkurza :/
          Czyli rozumiem że format mozna robić bez obaw.

          1. Już po kłopocie - sformatowałem :-) , Doczu 26/05/08 08:06
            Teraz tylko fajnie byłoby gdyby ktoś pomógł z problemem konunikowania się konsola > PC po WiFi

  2. co do pierwszego , biEski 26/05/08 11:25
    to poszukaj na necie cos o DLNA.
    Powinno pomoc

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL