Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 103300 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem podczas logowania do XP , FlieG 26/05/08 23:47
witam,
problem objawia się wyłączeniem/ brakiem sygnału na monitorze (LCD) podczas logowania do systemu (po pierwszym uruchomieniu kompa), jak również gdy przerywam pracę wygaszacza ekranu.
Po ponownym uruchomieniu system się ładuje, ale problem z wygaszaczem nadal pozostaje. zauważyłem też lekkie smużenie obrazu podczas pierwszego uruchomiania kompa. za drugim razem obraz jest już ok.
Dodam, że sytuacja ta ma miejsce od ch wili przeinstalowania systemu. Poprzednio problem ten nie występował.
Co robiłem do tej pory :
- zmieniałem wersje sterowników (grafiki i dla chipsetu) ,
- ograniczyłem do minimum uruchamiane przy starcie aplikacje,
- zainstalowałem dostępne poprawki i uaktualnienia,
- stosowałem różne rozdzielczości ekranu (i wartości odświeżania);
Na koniec trochę o kompie (nie mój) :
Intel PIV, 1 Gb RAM, płyta na Intelu 865G (grafa zintegrowana jak i dźwięk), oraz karta telewizyjna (z nią akurat nic nie robiłem, tylko zainstalowałem stery - któryś z modeli Pinacle). Mysz i klawisze na bluetooth'u, drukarka, scaner
Ma ktoś jakiś pomysł (przeinstalowanie systemu w ostateczności - dużo softu do instalowania) ?

Tak zwany ład społeczny
to nic innego jak gwałt
zorganizowany

  1. w trybie awaryjnym windowsa , ham_solo 27/05/08 11:33
    tez tak sie komp zachowuje?

    SKLEP Z GRAMI - PC i KONSOLE - ZAPRASZAM :)
    www.phurand.pl
    www.uzywane-gry-konsole.pl

    1. Re. , FlieG 27/05/08 17:43
      Nie sprawdzałem. Zobaczę po pracy i dam znać wieczorkiem.

      Tak zwany ład społeczny
      to nic innego jak gwałt
      zorganizowany

  2. ..ja , Muzzle 27/05/08 18:39
    Zmienilbym grafę i sprawdzilbym zasilacz.

    >Mysz i klawisze na bluetooth'u
    dziwny wymysł, a probowales z kablowymi?
    A ze przed reinstalacją bylo "OK" a teraz nie, wcale nie oznacza ze to kwestia softwaru.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL