Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Kenjiro 20:00
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20
 » Draghmar 19:16
 » NimnuL 19:10
 » Wolf 19:08
 » Kenny 18:57
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24

 Dzisiaj przeczytano
 31153 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak zresetować zdalnie router przez konsole? , dawidy 2/07/08 15:48
Nie mam możliwości zalogowania się do panelu administracyjnego przez www, a potrzebuje zresetować router (Edimax, taki do neostrady). Router działa prawidłowo, tylko wysypał się panel administracyjny przez www. Da się to jakoś zdalnie przez np. telnet zrobić?
Wiem, że reset mu pomoże i będę mógł już zalogować się przez www i docelowo wyłączyć wifi, bo o to mi chodzi :)

102594

  1. Ech, shutdown /r , McIsland 2/07/08 16:31
    j.w.

    GTD ...

    1. Oj blać, mam objawy ślepoty, chodziło Ci o router , McIsland 2/07/08 16:32
      znajdź listę komend

      GTD ...

      1. romreset? , dawidy 2/07/08 16:44
        to może być to? wyświetliło mi się pod komendą "sys"

        inne to:
        adjtime callhist countrycode date
        domainname edit extraphnum feature
        hostname log resetlog stdio
        time trcdisp trclog trcpacket
        syslog version view wdog
        romreset upnp atsh xmodemmode
        diag routeip bridge save
        display password default adminname
        modelcheck multiuser pswauthen clockchange
        hangdbg nm socket filter
        ddns cpu snmp

        102594

  2. masz takie cos , RusH 2/07/08 18:03
    http://www.kitz.co.uk/routers/voyager_2100_cli.htm
    ?
    jak tak to 12 save and reboot

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    1. nie mam czegoś takiego , dawidy 2/07/08 20:16
      jakbym miał, to bym sobie sam wykminił to 12 :)

      102594

      1. romreset , RusH 2/07/08 20:44
        to ci skasuje wsztystkie ustawienia, a ze jestes zdalnie to pudelko zniknie z sieci :)

        I fix shit
        http://raszpl.blogspot.com/

        1. tego się właśnie obawiałem , dawidy 2/07/08 21:24
          toteż nie skorzystałem :)

          102594

  3. mam , dawidy 2/07/08 20:42
    znalazłem: set reboot ;)

    102594

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL