Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38

 Dzisiaj przeczytano
 41568 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT]Czy ktos z Wa-wy moglby obadac samochod? , tecep 4/07/08 00:35
Mialbym prosbe. Czy ktorys z uzytkownikow w miare znajacych sie na samochodach mogl obadac to auto w Warszawie? http://otomoto.pl/peugeot-306-cabrio-C5669718.html Dzwonilem do wlasciciela i podobno auto bylo walniete z tylu, kwestia czy ktos moglby ocenic czy bylo dramatycznie walniete czy moze po prostu jako tako. Bylbym bardzo wdzieczny, bo tluczenie sie z Wroclawia do Warszawy w celu obejrzenia samochodu to jednak troszke ciezkie jest.

taaaaaaaaa.....

  1. rejestracja WR , Pawelec 4/07/08 01:43
    to Radom jest a nie wawa.

    Tom Drwal
    LAS Ltd.

    1. w ogloszeniu napisane jest... , tecep 4/07/08 09:27
      Warszawa;) Ja tez sprzedawalem we Wro samochod na rejestracji z Nowej Soli wiec moze tu tez tak jest.

      taaaaaaaaa.....

  2. zadzwoń do gostka i się wywiedz gdzie można obejrzeć , Pawelec 4/07/08 11:11
    mam krucho z czasem ale może mógłbym pomóc

    Tom Drwal
    LAS Ltd.

    1. nie lepiej byloby... , tecep 4/07/08 16:46
      gdybys Ty zadzwonil? Znasz miasto, wiesz gdzie bedziesz, wiesz co zamierzasz robic, mozesz sie od razu ewentualnie umowic, zwroce wszelkie koszty. Jesli zle mysle to oczywiscie moge zadzownic, ale moim zdaniem opcja przedstawiona przeze mnie jest troszke latwiejsza w realizacji.

      taaaaaaaaa.....

      1. napewno byłoby lepiej , Pawelec 5/07/08 15:31
        ale po pierwsze primo to w sobote mam wesele a w niedzielę wylatuję z Polski więc czas mam mocno ograniczony.

        Tom Drwal
        LAS Ltd.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL