Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 22:46
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48

 Dzisiaj przeczytano
 48411 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Vaio > zmiana visty na xp > pare problemow. , malcolm_x 5/07/08 04:04
dostalem vaio(VNG-TXN29N) z xpekiem bez zadnych sterownikow. udalo mi sie zainstalowac prawie wszystko. problem mam tylko z bluetoothem, z czytnikiem linii papilarnych oraz z przyciskami multimedialnymi.teoretycznie czytnik linii zaintalowalem ale przydalby sie jakis program do obslugi. mam nadzieje ze juz ktos przerabial ten temat i mi chociaz troche pomoze. z gory dzieki
pozdrawiam

  1. a w czym problem? , samsung 5/07/08 09:17
    na stronie sony nie ma?
    a poza tym co z ta vista nie tak ,ze instalujesz xp'ka?

    1. To juz taka moda :) , Yog-Sothoth 5/07/08 19:12
      jw.

      wrong fool!

      1. hmm... , malcolm_x 6/07/08 09:29
        wlaciciel lapka po prostu sie uparl zeby byl xp i tyle. poza tym vista na tym sprzecie nie chodzi jakos rewelacyjnie, wiec po czesci sie nie dziwie czemu chce zeby byl xpek, ale bez sterow to bedzie problem.

        na stronce sonego sa jakie stery ale zadne nie dzialaja :/

        1. rozumiem. , samsung 6/07/08 09:56
          czyli jedyna nadzieja niech sobie ramu dokupi i zainstaluje czysta viste + niezbedne stery. te wisty preinstalowane to jakies "zepsute" sa.
          przyklad. na moim t60 preinstalowana vista dziala no...nieciekawie. po skasowaniu calego syfu i zainstalowaniu normalnej visty + sterowniki vista smiga jak marzenie. a sprzet ma indeks 4.1 ;)

          pozdr.

        2. bo tu chodzi o preinstalowany soft , Master/Pentium 6/07/08 10:59
          Lenovo i nie tylko dodają tyle zbędnych bajerów/zamulaczy iż taki zabieg to niemal podstawa.

          Nie ma tego złego , co by się w gorsze
          obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
          włącz komputer :-)

          1. Dokladnie , Yog-Sothoth 6/07/08 14:36
            w Toshibie tez jest od cholery niepotrzebnego syfu uruchamiajacego sie podczas startu, najlepiej zainstalowac od nowa Viste i bedzie hulac. Kobiecie zainstalowalem na Acerze 1.6GHz 512 ram i dziala bardzo ladnie.

            wrong fool!

  2. na mojego compaqa zaden XP nie idzie... , wikear 5/07/08 22:15
    nie ma sterow :P
    mimo ze mam plytke z wypalonymi ze strony HP... nadal nie uznaje ich :D masakra jakas! :D

  3. Walczyłem z Vaio i XP i dałem spokój... , Grolshek 6/07/08 21:35
    ...dałem pocięta jak diabli vistę od przyjaciół z trackerów i okazało się że MOŻNA...

    ***** ***!!!

    1. hmm , malcolm_x 6/07/08 23:16
      ja ciagle mam problem z bluetoothem oraz czytnikiem lini papilarnch. z blutufem w ogole jest jakas smieszna sprawa bo sciagnalem sterowniki ze strony vaio i za cholere nie chca sie zainstalowac:/ jescze powalcze z dzien moze dwa i wracam do visty.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL