Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 13080 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

obudowa do kompa NZXT_Apollo_Crafted_Series_Black czy rzeczywiście są jakieś drgania? , robinn1 9/07/08 08:57
Witam
http://www.komputronik.pl/...Black/pelny,id,37629/
Mam zamiar kupić tą obudowe niestety w komentarzach chłopaki piszą że ona ma jakieś wibracje poprzez dysk .
Co sądzicie o tych wibracjach ? ew jak to naprawić by było cicho?

@skate - dla ułomnych deska

  1. Musi świecić jak choinka? , slanter 9/07/08 11:21
    W tej cenie można znaleźć naprawdę DOBRĄ (niekoniecznie dobrze świecącą) budę. Być może niesłusznie oceniam tę, nad którą się tu zastanawiasz. Wydaje mi się, że największą jej "zaletą" jest festyniarstwo. Kilka postów niżej zaproponowałem Ci Sharkoon Rebel 9. Jak chcesz wydać 300 stówki, to bierz jej większą siostrę http://www.allegro.pl/...2_big_tower_srebrny_.html Ma nowocześnie rozwiązane wnętrze, jest duża i przewiewna. Jeśli ważne są dla Ciebie ozdóbki i świecidełka (no offence) - szukaj choinki. Ja jednak proponuję rozglądnąć się za funkcjonalną budą.

    owoc żywota twojego je ZUS

  2. Poszukaj sobie , slanter 9/07/08 11:31
    jakiegoś Coolermaster'a, Chieftec'a, Antec'a, Aerocool'a, Thermaltake'a lub czegoś równie sprawdzonego.

    owoc żywota twojego je ZUS

  3. znaczy wiesz mi sie ta apolla zarąbiście podoba i czy , robinn1 9/07/08 12:35
    jeżeli ją kupie to ciekawe czy będzie drgać? tego sie najbbardziej boje
    a z tych firm co podałęś to są same klasyki a ja nie szukam mega wypasów ani classic musi miec troche wypasu i troche klasycystyki ?

    @skate - dla ułomnych deska

    1. To, że Ci się podoba , slanter 9/07/08 12:55
      zrozumiałem;) Popatrz na te (w nich nic nie powinno drgać): http://www.allegro.pl/...e_window_black_nowy_.html http://www.allegro.pl/...tor_rc690_okno_nowy_.html http://www.allegro.pl/...3t_czarny_i_srebrny_.html http://www.allegro.pl/...vb1000bws_nowe_gwar_.html

      owoc żywota twojego je ZUS

  4. a dobra zaryzykuje i kupie tego apollo jak by co , robinn1 9/07/08 14:48
    to powiem wam za kilka dni jak chodzi:) i czy warto kupywac

    @skate - dla ułomnych deska

    1. a na , elliot_pl 10/07/08 23:18
      jakiej konfiguracji samych bebechow w koncu stanelo? Ile cie wynioslo?

      momtoronomyotypaldollyochagi...

    2. ...kupywac... , wikear 11/07/08 01:35
      bosz <plask w czolo>

      pomijam juz bledy w powyzszych postach...

  5. jak podlacze all rzeczy to wam powiem ale , robinn1 11/07/08 02:22
    narazie wygląd najs ;-)

    @skate - dla ułomnych deska

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL