 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 32575 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Poszukuję klawiatury takiej jak mają laptopy , Marcus 14/07/08 10:49 Jestem w pracy posiadaczem klawiatury Logitech UltraX Flat. Denerwuje mnie ona strasznie, bo widzę, że notorycznie podczas pisania gubię literki. Takich klawiatur w pracy mamy 3 i wszyscy obserwują tę przypadłość. Co ciekawe w domu od roku mam też taką klawiaturę i tam jestem w pełni zadowolony. Sądzę, że trafiła nam się jakaś wadliwa seria. W każdym bądź razie szukam klawiatury, która będzie miała klawisze działające jak w laptopach. Firma A4Tech produkuje klawiaturę KX-5MU, która właśnie ma takie klawisze (mechanizm X-structure) lecz sama klawiatura wydaje mi się brzydka.
Czy możecie mi polecić jakąś super klawiaturę ? Cena praktycznie nie gra roli. Ważne aby układ klawiszy był standardowy (taki jak w Logitech UltraX). Jak najmniej klawiszy multimedialnych !Nie wolno niczego nie robić tylko
dlatego, że nie można zrobić
wszystkiego. - taka: , myszon 14/07/08 11:06
http://allegro.pl/...er_plaska_nowa_mini_mac_.html- to jest , Auror 14/07/08 13:27
absolutne mistrzostwo świata jeżeli chodzi o wygląd. Pracowałem na niej dosyć krótko, ale wydawała się wygodna przez ten czas.portnicki.com
+++++++++++++
portnicki@gmail.com
- Mam miłe dośw. z Logitechem DiNovo... , Dexter 14/07/08 11:10
123Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
Odpowiedzi oleję.
THX! - ta... cena 4 x wyższa, jakość taka sama jak w tych tańszych.. , Remek 14/07/08 15:25
... ale się pochwalić można :)- Sam bym takiej nie kupił... , Dexter 14/07/08 16:35
Kiedyś w firmie szukaliśmy rozwiązania dlaczego klawka na sali konf głupieje (też Logi, ale rodiowa).
Okazało się że rzutnik sieje jakimś promieniowaniem, na które diNovo jest baaaardzo odporna. Spodobała się też szefowi, to kupiliśmy 3 sztuki ;-DKomisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
Odpowiedzi oleję.
THX!
- tylko , samsung 14/07/08 11:24
ibm/lenovo ultranav. |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|